Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 4300 razy)

Obchody 99. rocznicy odzyskania niepodległości w Gostyninie [ZDJĘCIA]


Wczytywanie zawartości...

Gostynińskie obchody rozpoczęły się od złożenia kwiatów i zapalenia zniczy przy pomniku Nieznanego Żołnierza na cmentarzu w Gostyninie.

Po uroczystej Mszy św. odprawionej w Kościele NMP Matki Kościoła uczestnicy uroczystości przemaszerowali ulicami miasta odwiedzając miejsca pamięci narodowej: pomnik Jana Pawła II oraz pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego gdzie delegacje złożyły kwiaty i wiązanki.

Na godzinę 16.00 w miejscowości Gaśno zaplanowane jest ognisko patriotyczne.


Tematy: Dzień Niepodległości

Komentarze


  • Reprezentacja Policji na mszy za ojczyznę niedożywiona ,zalękniona i nie zmusztrowana, młodzież z PUL lepiej się prezentowała.

  • widac tłumy tłumy mieszkanców chyba z pól Gostynina ale nie widac nigdzie p. nadlesniczego

  • Chodźcie dalej na ogniska patriotyczne z ka.lim i liz.iem. https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/unia-europejska-energetyka-weglowa-polityka,0,0,2387712.html Zostajemy w tyle!!!!

Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij