Od września rusza „Drzewo Marzeń“, nowy program TVN. W jednym z odcinków wystąpią uczniowie SP3
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
3 września telewizja TVN rozpocznie emisję nowego programu „Drzewo Marzeń“. W jednym z odcinków wystąpią uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie.
Formuła programu opiera się na spełnianiu życzeń wymyślonych przez uczniów szkół, które odwiedza prowadzący Mateusz Gessler.
Życzenie musi dotyczyć innej osoby, kolegi, członka rodziny, który z różnych powodów sam takowego nie może spełnić.
Jakie życzenia wymyślili uczniowie naszej SP3? Dowiemy się już we wrześniu.
Emisja nowej produkcji TVN „Drzewo Marzeń“ od września w każdą niedzielę o godzinie 18.00.
Przeczytaj więcej: http://www.telemagazyn.pl/artykuly/drzewo-marzen-mateusz-gessler-z-nowym-programem-w-tvn-kiedy-emisja-wideo-zdjecia-59408.html
autor/źródło: ralf
Podobało Ci się? Udostępnij!
Dodaj pierwszy komentarz
Nowe ogłoszenia