InformacjeGorący temat (700 odsłon)

Ostatni mecz Mazura [VIDEO]

UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

mazur gostynin

W sobotę, 9 czerwca 2018 r. w meczu 29 kolejki IV Ligi Mazowieckiej Gr. Północnej seniorzy Mazura Gostynin przegrali w Mławie z Mławianką 0:4. Maur zakończył tym samym sezon a także fatalną czego nie da się ukryć, rundę wiosenną w której nie wygrał żadnego meczu.

Mecz w Mławie był typowym meczem „o pietruszkę”, gdyż oba zespoły mające pewne utrzymanie w lidze oraz gorąca duszna pogoda sprawiły, że tempo gry było dość wolne. Do przerwy utrzymywał się remis 0:0. Po przerwie Mławianka zaatakowała odważniej, pierwsza bramka padła po dośrodkowaniu i nieporozumieniu pomiędzy bramkarzem a obroną Mazura. Pięć minut później po rzucie karnym w wykonaniu Macieja Rogalskiego było 2:0, w 62 minucie już 3:0 dla gospodarzy po rzucie wolnym. Wynik ustalił w 80 minucie trafiając po raz drugi w tym meczu Maciej Rogalski.

Mazur mógł zdobyć honorową bramkę, w 84 minucie po strzale z ponad 30 metrów z rzutu wolnego w poprzeczkę trafił Jakub Kustra i była to najdogodniejsza okazja dla gostynińskiej drużyny w tym meczu.

Mazur zakończył sezon na 13 miejscu z 21 punktami, i bilansem bramek 22 zdobyte i 58 straconych. Do rozegrania została jeszcze 30 kolejka, w której nasz zespół pauzuje.

W IV Lidze kwestia pierwszego miejsca dającego grę w barażu o awans do III Ligi rozstrzygnie się najpewniej na korzyść Mazovii Mińsk Mazowiecki, natomiast zagrożony spadkiem bądź grą w barażach jest będący w tabeli za Mazurem Bug Wyszków. Przyszłość wyszkowian zależy od tego, czy z III Ligi spadną rezerwy Legii Warszawa.

Plan minimum dla Mazura – utrzymanie w lidze został osiągnięty – natomiast trzeba wyciągnąć wnioski po fatalnej rundzie wiosennej, w której Mazur zdobył po 6 remisach 6 punktów i nie wygrał żadnego meczu.

Mławianka Mława – Mazur Gostynin 4:0

Bramki: 53' Piotr Melchinkiewicz, 58' (rzut karny) i 80' Maciej Rogalski, 62' Michał Stryjewski

Mławianka: Mateusz Berestowski – Hubert Jaworski (84' Jakub Mikłowski), Nazar Litun, Michał Pocieżnicki, Daniel Samulik, Maciej Rogalski, Jakub Wróblewski (69' Piotr Białoskórski), Piotr Melchinkiewicz (63' Maciej Hinburg), Łukasz Wodzyński, Marcin Tomczak, Michał Stryjewski; trenerzy: Wiktor Pełkowski,

Mazur: Hubert Borowy – Damian Skumórski, Piotr Dutkiewicz, Arkadiusz Majchrzak (24' Bartosz Dutkiewicz), Michał Matecki – Rafał Wilamowski, Bartłomiej Dębicki, Mateusz Ostrowski, Eryk Przybylski – Jakub Kustra, Bartosz Komorowski; trener: Waldemar Figurski

Tematy:mazur gostynin

Sprawdź też: Obiady domowe GostyninLekarze GostyninDostawcy internetu Gostynin