Popularny: 2100 odsłonInformacje30 marca, 16:13,

Parafia św. Marcina rozpoczęła zbiórkę na zakup respiratora dla szpitala w Gorzewie

Parafia św. Marcina rozpoczęła zbiórkę na zakup respiratora dla szpitala w Gorzewie

Udostępnij 215
O udział w akcji apeluje proboszcz parafii św. Marcina, ks. Ryszard Kruszewski

Proboszcz parafii św. Marcina, ks. Ryszard Kruszewski zachęca do udziału w zbiórce, której celem jest zakup respiratora dla szpitala w Gorzewie."Tak często o tym słyszymy: Zostań w domu! A ja zachęcani: pomóż konkretnym czynem, słowem i modlitwą. 

Ofiaruj konkretny dar serca — jałmużnę wielkopostną, aby można było zakupić respirator dla szpitala w Gorzewie. Twoja „wyobraźnia miłosierdzia" może pomóc komuś przetrwać dramat ciężkiej choroby. Chociaż naukowcy z całego świata pracują nad szczepionką przeciwko koronawirusowi, to ich praca potrwa wiele miesięcy. A już dziś pandemia koronawirusa wpływa na życie nas wszystkich. Przed nami prawdziwy sprawdzian z człowieczeństwa i odpowiedzialnej miłości bliźniego. 

Jeśli sami nie jesteśmy w grupie ryzyka, pomyślmy o tych, którzy już się w niej znaleźli; o tych, którzy znajdą się na polu walki o swoje życie i zdrowie lub, jak w wypadku służby zdrowia, staną narażając życie dla innych. 

Ofiary można złożyć na konto, w kościele i do puszki w kancelarii parafialnej. Liczę na hojny dar serca moich Parafian i Sympatyków naszej Wspólnoty" - informuje ks. proboszcz Ryszard Kruszewski

Wpłat można dokonywać na nr konta bankowego: 15 9012 0004 0017 4118 2001 0001 
Parafia św. Marcina, ul. Jana Pawła II 15, 09-500 Gostynin 

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

kryśka, 31 marca
Szpital w gorzewie ma umowe z nfz na 30 milionow
Dodaj ogłoszenie