Popularny: 4300 odsłonInformacje8 czerwca, 21:20,

Piknik sportowo-rekreacyjny dla Amelki Borkowskiej

W sobotę (8 czerwca br.) na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie odbył się piknik charytatywny dla Amelki Borkowskiej zorganizowany przez Marka "Kaczora" Kaczanowskiego oraz Przedszkole nr 2.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 118
Głównym punktem imprezy była parada motocykli uczestników Zlotu Motocyklowego oraz pokaz stuntu


Od rana na stoiskach na dzieci oraz ich rodziców czekało moc atrakcji, m.in.:ciasta, napoje, malowanie buziek, gry i zabawy ruchowe. Na orliku został rozegrany mecż młodych piłkarzy Mazura rocznika 2011 i młodszych oraz pokaz tańca grup tanecznych Disco Dance i Crazy Dance z Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie.

Głównym punktem imprezy była parada motocykli uczestników Zlotu Motocyklowego oraz pokaz stuntu.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Krzychu, 9 czerwca
Brawo KACZOR !
Popularny: 2300 odsłonInformacje8 czerwca, 13:57,

Strażackie manewry

Zgodnie z planem ćwiczeń na obiektach i instalacjach zakładów o dużym ryzyku wystąpienia poważnej awarii przemysłowej, zlokalizowanych na terenie województwa mazowieckiego”, w dniu 6.06.2019 r. po raz kolejny zostały przeprowadzone ćwiczenia manewrowe na terenie Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego MARK - GAZ w Gostyninie ”.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 3
Strażacy w akcji

Głównym celem ćwiczeń była realizacja następujących zadań: sprawdzenie zasad alarmowania podmiotów ratowniczych, dysponowania oraz koncentracji wyznaczonych sił i środków, sprawdzenie możliwości taktyczno – technicznych posiadanego sprzętu, doskonalenie dowodzenia i kierowania dużymi działaniami ratowniczymi przez kadrę dowódczą KP PSP w Gostyninie, sprawdzenie elementów Wewnętrznego Planu Operacyjno - Ratowniczego Zakładu, sprawdzenie praktyczne Powiatowego Planu Ratowniczego, sprawdzenie i doskonalenie działania systemów łączności.

W ćwiczeniach udział wzięły siły i środki Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie oraz Kompania Gaśnicza ,, Mława ”. Łącznie w ćwiczeniach uczestniczyło 83 strażaków oraz 18 pojazdów pożarniczych.

Ćwiczenia przebiegły zgodnie z założeniem taktycznym.

autor/źródło: KP PSP Gostynin
Tematy:Mark-Gaz

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie