600 odsłonInformacje18 września 2023, 11:03,

Piłkarska A-Klasa i LO: nasze drużyny z kompletem zwycięstw


Rzadko zdarza się taki weekend, aby wszystkie zespoły z naszego powiatu odniosły zwycięstwa

W Lidze Okręgowej trwa znakomita zwycięska passa Szopena Sanniki. W niedzielę na własnym boisku podopieczni trenera Marka Ledziona pokonali Zryw Bielsk 3:0 i zajmują drugie miejsce z kompletem 12 punktów. Lepszy bilans bramkowy ma jedynie prowadzący w tabeli Kasztelan Sierpc.Szopen Sanniki - Zryw Bielsk 3-0 (2-0)

Bramki: Gorzelewski x2, Kowalski

Skład:

Ratajski - Baranowski (60' Wilamowski), Błęcki, Kotowicz, Wiśniewski (85' Szluser) - Sapiński, Jaśkiewicz, Kowalski (55' Robak), Szczygielski - Gorzelewski, Wiśniewski M. (90' Mrowicki)

Ławka rezerwowych: Materka, Polańczyk, Jabłoński

Trener: Marek Ledzion

W piłkarskiej A-Klasie pierwsze w tym sezonie zwycięstwo Błyskawicy Lucień i pierwsze punkty po zwycięstwach dla Zorzy Szczawin i Lwówianki Lwówek. Błyskawica zajmuje w tabeli 8 miejsce z 5 punktami, Lwówianka i Zorza są odpowiednio na 10 i 11 miejscu z 3 punktami.

Błyskawica Lucień - Pogoń Słupia 1 : 0 (0 : 0)

Bramki: Adrian Śmiałkowski

Skład: Rafał Tąpkowski - Sebastian Zieliński(Kacper Kryska), Norbert Kamiński, Mateusz Jagodziński(Jakub Tomczak), Bartłomiej Skonieczny, Mariusz Janiszewski, Mateusz Marciniak, Dominik Rydzewski, Adrian Śmiałkowski(Artur Jendrzejewski), Piotr Krysztofiak(Kamil Surmak), Łukasz Kaczmarek

Trener: Artur Szulwach

Zorza 4:3 (2:0) GKS Góra

bramki: Tomasz Uniszkiewicz x3, Hubert Jankowski

Durka - Gromczewski Stępień Joński - Morawski Machała Kraśkiewicz Uniszkiewicz Józwiak- Jankowski Kowalewski E.

Zagrali : Matusiak , Szwejkowski Markiewicz , Wróbel.

Ławka: Wachowicz.

Trener Paweł Kowalski

Relacja ze strony Zorzy Szczawin:

Pierwsze zwyciestwo naszych seniorów w klasie A w tym sezonie stało się faktem.  

Gratulacje drużyna, brawo dla trenera Pawła Kowalskiego za pierwsza wygrana w roli nowego trenera Zorzy. Pierwsza połowę zamykamy rezultatem 2:0 . Obie bramki po dobitkach pewnie strzela nasz nowy nabytek Tomasz Uniszkiewicz. Pierwsza połowa bezapelacyjnie należała do Nas, zespół wyszedł bardzo zmotywowany i głodny strzelania bramek. Zdecydowanie zdominowaliśmy gości w tej części spotkania. Po przerwie rezultat spotkania w sytuacji sam na sam podwyższa Hubert Jankowski mamy już 3:0 i wydawało by się że nic złego już nie może się wydarzyć. Złudne nadzieje.  Zawodnicy z Góry po naszych błędach strzelają 2 bramki sytuacja na boisku zaczyna być nerwowa . Wtedy z odsieczą przychodzi Tomek Uniszkiewicz po zagraniu w pole karne przez Pawła Machałe , głową podwyższa wynik spotkania na 4:2. Tuż przed końcem podstawowego czasu gry w 90 minucie zostaje podyktowany rzut karny dla drużyny gości. Prowadzący dobrze zawody sędzie tego dnia wskazuje na 11 metr. W bramce tego dnia Jarek Durka pozostaje bez szans, goście zdobywają 3 bramkę. Takim właśnie rezultatem kończy się wynik spotkania. Choć w doliczonym czasie gry goście wyrównują , jednak zawodnik GKSu był na ewidentnym spalonym. Zorza wygrywa 4:3 i zdobywa bardzo cenne pierwsze 3 punkty w ligowej tabeli !  Brawo Panowie za walkę!!!

Polonia Radzanowo 1:4 Lwówianka Lwówek

bramki: Baranowski

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Piotr Mrówka

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie