Informacje12 października, 16:48,

Piłkarska A-Klasa: wygrana Błyskawicy na trudnym terenie, 1:7 Zorzy


W tabeli Błyskawica jest na 6. miejscu z 13 punktami a Zorza z 10 punktami na 7.

Od piątku do niedzieli, 9-11 października 2021 r. rozgrywane były mecze 8 kolejki Płockiej A-Klasy.Piłkarze Błyskawicy Lucień wywożą trzy punkty z trudnego terenu w Cieszewie. Jedyną bramkę strzelił w pierwszej połowie Piotr Krysztofiak. To czwarte zwycięstwo podopiecznych trenera Waldemara Figurskiego w tym sezonie.

8.kolejka kl.A

Wicher Cieszewo - Błyskawica Lucień 0 : 1 (0 : 1)

Bramka: Piotr Krysztofiak

Skład: Robert Ratajski(Rafał Tąpkowski) - Sebastian Zieliński, Łukasz Kaczmarek, Przemysław Warsicki, Jakub Lipka, Mariusz Janiszewsk, Dominik Rydzewski, Krystian Wieczorek(Mateusz Marciniak), Dawid Osmałek(Artur Jendrzejewski), Piotr Krysztofiak(Adrian Śmiałkowski), Mariusz Surmak

Trener: Waldemar Figurski

W piątkowy wieczór, 9 października w Sochaczewie mecz z Orkanem rozgrywała Zorza Szczawin. Relacja ze strony Zorzy:

„ Jednym zdaniem ... ciężko opisać naszą grę tego wieczoru. Wielu zawodników praktycznie przyjechała na ten mecz z pracy lub szkoły. Duża część nie dała rady dojechać i mamy to co mamy . W przełożonym spotkaniu z Orkanem Sochaczew ulegamy gospodarzom bardzo wysoko bo aż 7:1 .

Od paru lat nie przypominamy sobie aby tak wysoko przegrać na wyjeździe.

Duże rotacje w składzie praktycznie co mecz , z powodu absencji wielu zawodników oraz kontuzji. Skutkiem czego nasza gra mimo że bardzo do przodu tego wieczoru skutkowało bardzo udanymi kontrami Orkana. Praktycznie co kontra to bramka dla gospodarzy. 5 udanych kontr i 5 bramek dla Sochaczewa.

Swoją jedyną bramkę tego wieczoru strzelamy po bardzo dobrej "drużynowej" akcji . Gronowski dośrodkowuje w pole karne a tam najwyżej skacze do piłki Mateusz Matusiak i pięknym strzałem głową po długim rogu bramki umieszcza ja w siatce Orkana .

Podsumowując był to nasz najsłabszy mecz od kilku sezonów zdecydowanie. Braki kadrowe , rotacje na pozycjach zawodników dały osobie znać. Czy Orkan zagrał rewelacyjnie ? Nieee... To my zagraliśmy słabo, poniżej naszych możliwości i bez woli walki na boisku.

Musimy się naprawdę zebrać teraz , wyciągnąć wnioski i walczyć o kolejne punkty . Bo sytuacja w tym momencie nie jest rewelacyjna jeśli chodzi o miejsce w tabeli i dorobek punktowy

Brawo i szacunek dla wszystkich tych którzy po prostu dali radę być tego wieczoru !

Orkan Sochaczew – Zorza Szczawin 7:1

Skład: Stasiak Jóński, Morawski, K.Józwik,Lewandowski, Gromczewski, Machała, Maciak, Durka,Gronowski, M.Matusiak .

Zagrali: A.Matusiak , Adamski, Kraśkiewicz, Markiewicz

Trener: Rafał Stebner

W tabeli Błyskawica jest na 6. miejscu z 13 punktami a Zorza z 10 punktami na 7.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Piotr Mrówka

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie