Informacje30 października 2023, 07:22,

Piłkarska LO i A-Klasa: Szopen utrzymuje drugie miejsce, porażki trzech naszych drużyn w A-KlasieW weekend 28-29 października 2023 r. rozegrano mecze 10 kolejki piłkarskiej Płockiej Ligi Okręgowej i A-Klasy z udziałem drużyn z powiatu gostynińskiego.Pewne zwycięstwo 3:1 Szopena Sanniki nad Unią Czermno na własnym boisku - to wynik podopiecznych trenera Marka Ledziona. Wynik meczu otworzył Mateusz Gorzelewski w 10 minucie, w drugiej połowie trafili także Rafał Wilamowski i Łukasz Wiśniewski.

Szopen Sanniki utrzymał drugie miejsce w tabeli. Trzecie miejsce ze stratą 3 punktów, ale jeden mecz rozegrany mniej, ma Delta Słupno.

Za tydzień w ostatniej kolejce derby - Szopen zagra w Gąbinie z Błękitnymi. Aby być pewnym drugiego miejsca na przerwę zimową, bez oglądania się na wyniki Delty Słupno, sanniczanie muszą wygrać ten mecz.

Szopen Sanniki - Unia Czermno 3-1 (1-0)

Bramki: Gorzelewski, Wilamowski, Wiśniewski Ł.


W piłkarskiej A-Klasie porażki trzech naszych drużyn, które grały z trzema najlepszymi zespołami w tabeli. 

Błyskawica Lucień przegrała z liderem Stoczniowcem Płock 0:4, Zorza w Cieszewie z wiceliderem Wichrem 1:2 a z trzecim w tabeli Orłem Goleszyn przegrała Lwówianka Lwówek.

W tabeli Zorza jest na 5 miejscu z 16 punktami, Błyskawica na 8 miejscu z 11 punktami a Lwówianka na 11 miejscu z 5 punktami.

Stoczniowiec Płock - Błyskawica Lucień 4 : 0 (3 : 0)

Skład: Rafał Tąpkowski - Bartłomiej Skonieczny, Norbert Kamiński, Łukasz Kaczmarek, Mateusz Jagodziński, Mariusz Janiszewski, Dawid Osmałek, Kacper Kaźmierczak, Dominik Rydzewski, Adrian Śmiałkowski(80' Bartosz Tomczak), Jakub Lipka

Trener: Artur Szulwach


Wicher Cieszewo - Zorza Szczawin 2:1

bramka dla Zorzy: Emil Kowalewski


Orzeł Goleszyn 2:1 Lwówianka Lwówek
bramka dla Lwówianki: Gabrysiak Kamil

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Piotr Mrówka

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie