Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 3100 razy)

Plaga mandatów za przekroczenie prędkości


drogówka

W dniach 14-16 lipca gostynińska drogówka prowadziła ogólnokrajowe działania „Prędkość”, czego efektem było ujawnienie 37 przekroczeń prędkości, co skutkowało nałożeniem 34 mandatów karnych .


Wczytywanie zawartości...

Głównym celem prowadzonych działań było zapobieganie najgroźniejszym zdarzeniom drogowym poprzez egzekwowanie od kierujących przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Przekraczanie dozwolonej prędkości jest jedną z głównych przyczyn kolizji i wypadków. Statystyki wyraźnie wskazują, że skutki wielu zdarzeń nie byłyby tak tragiczne, gdyby ich uczestnicy poruszali się zgodnie z obowiązującymi przepisami.

W trakcie weekendowych działań policjanci zatrzymali również jedno prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości.

Dbając o bezpieczeństwo podróżujących policjanci w toku codziennej służby będą kontrolować nie tylko prędkość z jaką poruszają się kierowcy, ale też ich stan trzeźwości oraz m.in. stan techniczny pojazdów


Tematy: drogówka

Komentarze


Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij