Popularny: 1200 odsłonInformacje8 kwietnia, 12:20,

Płock i Gąbin przygotowują się do masowych szczepień. Miasto Gostynin nadal z 1 punktem szczepień

Płock i Gąbin przygotowują się do masowych szczepień. Miasto Gostynin nadal z 1 punktem szczepień

W momencie pisania artykułu, na stronie internetowej Urzędu Miasta w Gostyninie brak jest informacji o utworzeniu masowych punktów szczepień na terenie miasta

W związku ze spodziewanym zwiększaniem dostaw szczepionek przeciw COVID-19 dostarczanych do Polski, władze miasta Płocka oraz miasta i gminy Gąbin planują utworzenie masowych punktów szczepień.Aby przyspieszyć tempo szczepień na terenie miasta i gminy Gąbin zostaną utworzone dwa w punkty w halach sportowych - w Gąbinie i Dobrzykowie. "W każdym z tych punktów planowane jest szczepienie 200 osób dziennie" - informuje portal terazgabin.pl.

W Płocku punkt masowych szczepień powstanie w Orlen Arenie. Obecnie trwaja prace adaptacyjne obiektu. 

"Odpowiadając na prośbę rządu rozpoczęliśmy przygotowania do utworzenia Punktu Masowych Szczepień i będziemy w tej akcji uczestniczyć (...) Jeśli tylko dostaniemy szczepionkę będziemy gotowi do realizacji szczepień" - powiedział Andrzej Nowakowski prezydent Płocka.

Na terenie miasta Gostynina działa jeden punkt szczepień COVID-19 przy ulicy Wojska Polskiego 35. W momencie pisania artykułu, na stronie internetowej Urzędu Miasta w Gostyninie brak jest informacji o utworzeniu masowych punktów szczepień na terenie miasta.

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

obatel, 8 kwietnia
A NAM WYSTARCZY różaniec . BRAWO SZERYF I RESZTA BEZ RADNYCH .
cwaniak, 8 kwietnia
Norma ..a na komu to i kogo interesuje gostynin
Dodaj ogłoszenie