Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 3100 razy)

Podpalacz salonu sukien ślubnych trafił do aresztu. Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności


Wczytywanie zawartości...

"Sprawca od początku był znany. Został od razu przewieziony do zakłady psychiatrycznego" - poinformował portal Paweł Siemion Prokurator Rejonowy w Gostyninie. "Po opuszczeniu zakładu został doprowadzony do Prokuratury, wykonano z nim czynności procesowe"  - dodał Paweł Siemion.

Sąd w sobotę zastosował wobec podpalacza, 46-letniego mieszkańca Gostynina  środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Sprawa jest prowadzone w kierunku przestępstwa z art. 163 kk § 1.  -  Kto sprowadza zdarzenie, które zagraża życiu lub zdrowiu wielu osób albo mieniu w wielkich rozmiarach, mające postać:
1) pożaru
3)  eksplozji materiałów wybuchowych lub łatwo palnych albo innego gwałtownego wyzwolenia energii, rozprzestrzeniania się substancji trujących, duszących lub parzących podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

 


Tematy: pożar salon sukien ślubnych Termalna

Komentarze


Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij