Popularny: 1700 odsłon Informacje 8 sierpnia 2018, 12:20,

Policja poszukuje nowych funkcjonariuszy

Zawód policjanta to wyzwanie, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie, a Twoje umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. Jeśli jesteś zainteresowany pełnieniem służby w Policji złóż dokumenty już dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Zawód policjanta to wyzwanie, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi


Jeśli zawsze chciałeś pomagać ludziom, jesteś człowiekiem odważnym, uczciwym, który ma potrzebę służby Polsce i Polakom, który wie czym jest honor i jest otwarty na świat, masz przekonanie że każdy przy Tobie będzie bezpieczny, wiesz jak to zrobić i chcesz żeby tak było - już dziś złóż dokumenty do służby w Policji.

Jeśli świadomość, że ktoś może czekać na Twoją pomoc motywuje Cię do działania - zostań gostynińskim policjantem. Kogoś takiego właśnie potrzebujemy. Dziś Policja to profesjonalna i w pełni przygotowana formacja służąca społeczeństwu i przeznaczona do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz do utrzymywania bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Na wszystkich kandydatów czeka trudna i odpowiedzialna służba, pełna wyzwań, braku monotonii oraz emocji, których nie zapewni żadna inna praca w cywilu. Służba która daje stabilizację, przyzwoite zarobki, możliwość awansu oraz prawo do wcześniejszej emerytury.

Policjant to nie monotonny zawód, który zamyka się na jednym stanowisku. U nas nie będziesz się nudził , a kolejne lata służby pozwolą się rozwijać i poznawać pracę w pionach, w których służba zasadniczo się różni. W Policji funkcjonują wydziały prewencji, ruchu drogowego, kryminalny, dochodzeniowo-śledczy, przestępstw gospodarczych, nieletnich, czy pododdziały antyterrorystyczne, Policji wodnej, konnej. W każdym z wydziałów i na każdym stanowisku czekają na Ciebie bezpłatne i ciekawe szkolenia począwszy od zaawansowanej jazdy motocyklem poprzez strzelania, taktyki interwencji, analizy spraw kryminalnych, informatyczne i wiele innych.

Jednym słowem każdy kto tylko chce z siebie coś dać innym, kto chce się realizować znajdzie miejsce w Policji.

Osoby zainteresowane podjęciem służby w Policji zapraszamy do Zespołu Kadr i Szkolenia KPP w Gostyninie przy ul. 3 Maja 17 w celu złożenia następujących dokumentów:

-  pisemne podanie o przyjęcie do służby w Policji skierowane do Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu,

-  wypełniony kwestionariuszy osobowy kandydata do służby,

-  dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (kserokopie – oryginały do wglądu), w przypadku wystawienia tych dokumentów w językach obcych – ich tłumaczenie,

-  kserokopia dowodu osobistego, prawo jazdy,

-  książeczka wojskowa, jeżeli kandydat do służby jest objęty ewidencją wojskową,

-  kserokopie świadectw pracy lub służby z poprzednich miejsc pracy lub służby, jeżeli wcześniej kandydat do służby pozostawał w stosunku pracy lub w służbie.

Więcej szczegółów: http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/ra/praca/sluzba-w-policji

Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu ogłasza rozpoczęcie procedury rekrutacji kandydatów do służby w Policji w 2018 roku na terenie województwa mazowieckiego.

Planowane przyjęcia do służby w Policji w 2018 roku:

-  24 września 2018 r. - 55 osób,

-  27 grudnia 2018 r. - 80 osób

w następujących jednostkach:  Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Płocku, Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Radomiu;

Komendach Miejskich Policji w: Ostrołęce, Płocku, Radomiu, Siedlcach;

Komendach Powiatowych Policji w: Białobrzegach, Ciechanowie, Garwolinie, Gostyninie, Grójcu, Kozienicach, Lipsku, Łosicach, Makowie Mazowieckim, Mławie, Ostrowi Mazowieckiej, Płońsku, Przasnyszu, Przysusze, Pułtusku, Sierpcu, Sochaczewie, Sokołowie Podlaskim, Szydłowcu, Węgrowie, Wyszkowie, Zwoleniu, Żurominie, Żyrardowie.

Informujemy, że służbę w Policji może pełnić:

-  obywatel polski o nieposzlakowanej opinii,

-  nie karany i korzystający z pełni praw publicznych,

-  posiadający co najmniej średnie wykształcenie,

-  posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować,

-  ponadto mężczyźni powinni posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej.


Napisz komentarz

Komentarze

Niezainteresowany, 9 sierpnia 2018
I w Biedronce nikt nie każe ścigać tych , którzy wieszają na pomnikach koszulki z napisem "Konstytucja"
Zainteresowany, 8 sierpnia 2018
W Biedronce lepiej płacą także wiele młodych osób do Policji nie pójdzie. Za duża odpowiedzialność, za mała płaca.
Popularny: 1700 odsłon Informacje 8 sierpnia 2018, 10:58,

VII Piknik w Lipiankach - zaproszenie

W imieniu członków stowarzyszenia Nasze Lipianki mamy zaszczyt zaprosić Państwa na VII już Piknik w Lipiankach. Rozpoczniemy 11 sierpnia 2018 r od 15.00 i postaramy się z całych sił, by przyjąć Państwa jak najserdeczniej, tak jak na Przyjaciół przystało. Na początek rozwiążemy z dziećmi Wesołą Krzyżówkę.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Program imprezy jest bardzo bogaty

Nie zabraknie też radosnej nuty, bo w koncercie życzeń, który poprowadzi Wójt Gminy Nowy Duninów Mirosław Krzysiak usłyszymy same przeboje z dedykacją dla wybranej osoby. Jak co roku odbędzie się Konkurs w rodzinnym strzelaniu z wiatrówki, który w tym roku poprowadzi dla Państwa jego pomysłodawca, Janusz Onyszkiewicz. W konkursie tym powalczymy zaś o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Płockiego Lecha Dąbrowskiego. Przypomnę, że mama może strzelać z synem, a tata z córką (chwilowe adopcje dopuszczalne).

Członkowie stowarzyszenia Nasze Lipianki zagrają dla Państwa przedstawienie pt: „Galimatias – w drodze do szczęścia” i mam nadzieję, ze ucieszy Państwa nasze teatrowanie. Historia jest tuzinkowa, ale wszystkim wiadomo, że w tym roku powstał w naszej okolicy Uniwersytet Trzeciego Wieku. Jak to dobrze, że świat pod jego wpływem ulega diametralnym zmianom, a w przypadku bohaterów Galimatiasu przynosi samo szczęście. Zaraz po spektaklu młodzież razem z Członkami OSP w Lipiankach obierze stery wydarzenia. Rozpoczną się mini zawody strażackie. Po rozdaniu wszystkich nagród będzie czas na wspaniałą zabawę, którą w tym roku poprowadzi dla nas DJ Arek (wstęp wolny).

Oprócz duchowej strawy mamy jeszcze jak zwykle różne propozycje dań dla podkreślenia smaku naszego Pikniku. Będzie sołtysowa czernina, grochówka, chleb ze smalcem, szynki specjalnie wędzone, kabanoski, pyszne ciasta i oczywiście pierogi.

Wydarzenie wrosło już w naszą tradycję, a jak to w życiu bywa, tradycja miesza się z nowoczesnością. W tym roku świętujemy powstanie boiska dla naszych dzieci. Wspólnymi siłami Członków Stowarzyszenia Nasze Lipianki, Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipiankach, Powiatu Płockiego, Gminy Nowy Duninów, Nadleśnictwa Gostynin, Pani dr Katarzyny Urbańskiej oraz wielu ludzi dobrej woli boisko w Lipiankach funkcjonuje. Miło popatrzeć na daleko oddaloną od większych ośrodków wieś, która mimo trudności stara się by życie było tu wygodniejsze i bardziej przyjemne.

Od tego roku stowarzyszenie Nasze lipianki wspólnie z OSP w Lipiankach, ze wsparciem Gminy Nowy Duninów opiekuje się budynkiem po starej szkole. Nic dziwnego, szkoła była budowana przez mieszkańców Lipianek i Duninowa Dużego w czynie społecznym. Każdy wiąże z nią niemały sentyment, dlatego będziemy dbać o obiekt, tak jak o swoją własność. A za rok spotkamy się pewnie na nowym placu, koło szkoły.

Dziękujemy wszystkim za coroczną miłą obecność i jeszcze raz serdecznie zapraszamy w tym roku.

Stowarzyszenie Nasze Lipianki


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie