Popularny: 2600 odsłonInformacje11 maja, 15:16,

Policja złapała sprawców włamań do altan ogrodowych na Bratoszewie.

Policja złapała sprawców włamań do altan ogrodowych na Bratoszewie.

Udostępnij 27
Sprawcy kradli głównie elektronarzędzia, ich uwadze nie umknął również rower

Gostynińscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za włamania do altanek ogrodowych w Gostyninie. 21-latek i 17–latek okazali się być mieszkańcami gminy Gostynin. Starszy z mężczyzn nie próżnował i dopuścił się kilku innych przestępstw.W maju policjanci otrzymali kilka zgłoszeń dotyczących włamań do altanek ogrodowych „Bratoszewo” w Gostyninie. Sprawcy kradli głównie elektronarzędzia, ich uwadze nie umknął również rower. Wnikliwa praca kryminalnych doprowadziła do zatrzymania sprawców przestępstw. Podczas czynności wykonywanych z 21–letnim mężczyzną funkcjonariusze dodatkowo przedstawili mu kilka innych zarzutów.

Czynności wykonane przez policjantów pozwoliły na przedstawienie zarzutów kradzieży z włamaniem zatrzymanym. Ponadto 21-letni mężczyzna usłyszał zarzut przywłaszczenia roweru wraz z plecakiem w której znajdowały się komplet kluczy i lornetka, przywłaszczenie samochodu osobowego ford, przywłaszczenie motoroweru, piły spalinowej, oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie, które powróci do właścicieli. Podejrzani przyznali się do popełnionych przestępstw, za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

W sprawie prowadzone jest dalsze postępowanie, Na chwilę obecną 21–letni mężczyzna usłyszał 10 zarzutów, natomiast 17- letni mężczyzna 5 zarzutów. Policjanci „kryminalni” ustalają kolejnych pokrzywdzonych, nie wykluczone, że mężczyźni usłyszą kolejne zarzuty.

autor/źródło: KPP Gostynin

Napisz komentarz

Komentarze

arTurek, 12 maja
Brawo Policja, może w puszce zmądrzeją.
Dodaj ogłoszenie