zapytaj o reklamę w tym miejscu
FelietonyGorący temat (4200 odsłon)

Poruszający apel czytelniczki portalu. "Nie macie dla kogo żyć?"


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

felieton

Pani Katarzyna (nazwisko do wiadomości redakcji) jest czytelniczką naszego portalu. Na wieść o tragicznych utonięciach nad jeziorem Białe poprosiła o publikację jej apelu.


Wczoraj nad Jeziorem Białe utopił się młody człowiek. Dziś około południa utopił się nastolatek. Rażące zaniedbania kąpiących się ludzi i brak odpowiedzialności, a przede wszystkim wyobraźni doprowadza do takich sytuacji.

Temperatury są wysokie, nasze organizmy szaleją. Ludzie leżący od godziny na słońcu w samo południe wskakują do wody z pomostu. Rozgrzani. Szok termiczny, udary, krwotoki z nosa - mam wrażenie, że społeczeństwo ma klapki na oczach!!

Dzieci kąpią się bez opieki - bo przecież co może się stać w wodzie do kolan. A czy wiedzą Ci rodzice, że można utopić się nawet samym zachłyśnięciem i jest to tzw suche i wtórne utonięcie?? A Czy Ci rodzice wiedzą, ŻE TONIE SIĘ W CISZY?

Tonący nie woła pomocy jak na filmach, ani nie macha rękoma jak szalony. On tonie na naszych oczach i tylko zwiększenie świadomości jest w stanie takie tonięcia wychwycić. Kolejna szokująca sprawa - kąpanie się po alkoholu - nawet małych ilościach - to tak jak pływać z przywiązanym u nogi kamieniem. Przecenianie swoich możliwości, popisy, brak przygotowania i zabezpieczenia w postaci chociażby pamelki, skurcze paraliżujące ruchy, skoki na główkę - i tak bez końca... LUDZIE... CZY WY NAPRAWDĘ JESTEŚCIE TAK GŁUPI CZY PO PROSTU NIE MACIE DLA KOGO ŻYĆ?

Na koniec dodam, że podczas wyciągania topielca z wody ostatnimi osobami, które powinny tam stać to są dzieci - a ich tam było dziś najwięcej. Co ci ludzie mają w głowach - przecież to scena, która szokuje dorosłego, a co dopiero dzieci. Całe życie będą miały przed oczami martwe ciało Pana, który przed chwilą ochlapał ich wodą tak ochoczo do niej wbiegając.

Czy gdyby wiedział, że już z niej nie wyjdzie stanąłby przed tym tłumem i krzyknął - LUDZIE KĄPCIE SIĘ Z GŁOWĄ. NIE ZOSTAWIAJCIE MÓZGU NA KOCU - tego już nie wiemy. A jeśli rodzice w ten sposób chcieli zrobić swoim pociechom terapię szokową i dać im nauczkę to dodam dwie ostatnie rzeczy - dajcie im dobre przykłady i znajdźcie na naukę życia inne sposoby.

Pozdrawiam

Katarzyna

Tematy:felieton

Sprawdź też: Fryzjer męski GostyninGrill GostyninAdwokat Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


  • Ja tez byłem na tej płazy gdy wyciągali 31 latka i były tam dzieci. Mało tego rodzice stali razem z nimi i oglądali co sie dzieje. Dopiero policjant wygonił wszystkich i stanowczo powiedxial ze to nie są odpowiednie obrazki dla dzieci.

  • Z ciekawostek według statystyk wcale nie topi się najwięcej 18 czy 20 latków a ludzi dorosłych w wieku powyżej 40 lat... Ostatnio była o tym audycja

Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie
zapytaj o reklamę w tym miejscu

Galerie zdjęć


Tragedia nad jeziorem Białe. Utonęło 2 mężczyzn
Tragedia nad jeziorem Białe. Utonęło 2 mężczyzn
Tragedia nad jeziorem Białe. Utonęło 2 mężczyzn

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij