Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 8900 razy)

Potrącenie na pasach w Rynku. Poszkodowana z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]


Wczytywanie zawartości...

Kilka minut po godzinie 16tej, 38-letni mieszkaniec Gminy Gostynin jadący autem Toyota Yaris na przejściu  dla pieszych potrącił 48-letnią mieszkankę Płocka.

Kobieta doznała poważnych obrażeń głowy i została przetransportowana do szpitala.

Policja bada dokładne przyczyny zdarzenia.


Tematy: Wypadek Rynek Miejski

Komentarze


  • A gdy wyłączono drugi pas ruchu przy Netto były głosy,że to na nic. A to bardzo dobre rozwiązanie. Bo były te same sytuacje. Na jednym pasie auto hamowało, na drugim cisnął ile fabryka dała. Pieszy na pasach nie ma bezwzględnego pierwszeństwa -ludzie musza to wiedzieć.

  • Do przedmówców nie tylko kierowcy powinni myśleć ale i przechodnie ponieważ wchodzą na pasy jak stado rozpędzonych baranów. Wolno im ale muszą zachować należytą ostrożność tak samo kierowca, lecz jeśli pieszy wbiega na pasy w ostatniej chwili bo ma pierwszeństwo to jest to nie halo. Ludzie teraz nie są tak wyedukowani jak dawniej. Zachowują się jak święte krowy. Nie mówiąc już o rowerzystach przejeżdżających po pasach nie oznaczonych ścieżką rowerową. Jestem i kierowcą i pieszym, często chodzę tymi ulicami i wiedzę że kamery by się przydały szczególnie na pasach ponieważ to działa w obie strony.

  • Na tym przejściu też został bym potrącony .Nie zwracają uwagi na przechodniów ale nie tylko kierowcy z Gostynina Jednej kierującej miałem wepchnąć rower pod maskę ale zastanowiłem się że guła mogłaby spowodować by grożny wypadek nie mówiąc o mnie

Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij