Popularny: 4400 odsłonInformacje7 lipca, 14:41,

Poczwórny sukces gostynińskich chorów

W sobotę (6 czerwca br.) w Rogozinie (powiat płocki) odbył się VIII festiwal chórów Rogozino Cantat 2019. Gostynińskie grupy Arce Cantores oraz Vox Cordis wróciły z niego z 4 pucharami.


Udostępnij 31
Grand Prix festiwalu otrzymał chór Arce Cantores


Chór Arce Cantores Michała Pilichowicza tryumfował w kategoriach: chórów wielogłosowych, pieśni religijnej, otrzymał również Gand Prix festiwalu. Vox Cordis z Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin w Białem  wygrał w kategorii chór jednogłosowych.

Chór Arce Cantores będzie można usłyszeć dzisiaj o godzinie 17.30 na scenie przy Zamku podczas ostatniego dnia Jarmarku św. Jakuba.

autor/źródło: ralf / foto: Arce Cantores

Napisz komentarz

Popularny: ponad 10000 odsłonInformacje7 lipca, 07:13,

Kayah dała koncert na Gostynińskim Jarmarku

Kayah swoim koncertem zakończyła sobotnią (6 lipca br.) odsłonę V Gostynińskiego Jarmarku św. Jakuba.


Udostępnij 90
Trwa miejskie święto

Od południa na placu koło Zamku na mieszkańców czekały strefa handlu oraz wioska historyczna, a także strefa zabaw dla dzieci. Po oficjalnym otwarciu imprezy nastąpiło rozstrzygnięcie Rodzinnej Detektywistycznej Gry Terenowej "Śladami Jakuba z Gostynina".

Kolejnymi punktami programu były koncerty znanego z programu The Voice of Poland Sami Harba oraz grupy Goosebumps.

Przeczytaj też: Inauguracja kina plenerowego [ZDJĘCIA]

Gwiazdą wieczoru była Kayah. Wokalista jest autorką takich przebojów jak: "Supermanka", "Na językach", "Testosteron", a także "Prawy do lewego" z Goranem Bregoviciem. Sobotni wieczór zakończyła dyskoteka pod chmurką z z DJ Qbikiem.

W piątkowy wieczór w ramach Jarmarku na Rynku w Gostyninie wyświetlony został film "Bohemian rhapsody". W niedzielę, trzeciego dnia miejskiego święta na scenie wystąpią między innymi: Chór Arce Cantores, Paweł Pilichowicz z przyjaciółmi oraz na zakończenie imprezy zagra Nowa Kultura.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

karolina, 9 lipca
SAMI HARB THE BEST
Pis, 8 lipca
Ładny koncert, mozna słuchać takiego głosu. Tylko że sądy są sprawiedliwe, a Gostynin stać na takie wydatki podczas gdy grasują psychopaci i mordercy komornicy???
zdziwiony, 7 lipca
to jest Kayah na tych fotkach?????

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie