Popularny: 5100 odsłonInformacje8 lipca, 07:58,

Koncert chóru Arce Cantores

Piąta edycja Jarmarku św. Jakuba przeszła do historii. Przez 3 dni mieszkańcy Gostynina i okolic mogli korzystać z atrakcji przygotowanych w ramach imprezy m.in.: kina plenerowego, kramów z rękodziełem oraz koncertów.


Udostępnij 85
Piąta edycja Jarmarku św. Jakuba przeszła do historii


Jednym z wykonawców, który wystąpił w niedzielę (7 lipca br.) na scenie był zamkowy chór Arce Cantores.

Pomimo kilkumiesięcznego stażu, grupa Michała Pilichowicza może już pochwalić się niemałymi sukcesami. W minioną sobotę na VIII festiwalu chórów Rogozino Cantat 2019 zostali nagrodzeni 3 pucharami, w tym Grand Prix festiwalu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Ela, 10 lipca
Do Krytyczna Pani, Czy Ci panowie Pani przeszkadzają?miejsca starczy dla wszystkich,byle byli chetni,a z tym jest problem
Krytyczna pani, 8 lipca
Ładnie śpiewają ale coś mało panów. Nie ma w Gostyninie więcej śpiewających mężczyzn? Twarze panów z chóru są już dość dobrze znane w mieście, czas dac miejsce nowym , chętnym śpiewać.
Widz, 8 lipca
Bardzo fajnie śpiewali
Popularny: 4400 odsłonInformacje7 lipca, 14:41,

Poczwórny sukces gostynińskich chorów

W sobotę (6 czerwca br.) w Rogozinie (powiat płocki) odbył się VIII festiwal chórów Rogozino Cantat 2019. Gostynińskie grupy Arce Cantores oraz Vox Cordis wróciły z niego z 4 pucharami.


Udostępnij 31
Grand Prix festiwalu otrzymał chór Arce Cantores

Chór Arce Cantores Michała Pilichowicza tryumfował w kategoriach: chórów wielogłosowych, pieśni religijnej, otrzymał również Gand Prix festiwalu. Vox Cordis z Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin w Białem  wygrał w kategorii chór jednogłosowych.

Chór Arce Cantores będzie można usłyszeć dzisiaj o godzinie 17.30 na scenie przy Zamku podczas ostatniego dnia Jarmarku św. Jakuba.

autor/źródło: ralf / foto: Arce Cantores

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie