Popularny: 2500 odsłonInformacje22 czerwca 2018, 00:06,

Pożegnanie gimnazjalistów w SP5

W czwartek (21 czerwca br.) w Szkole Podstawowej nr 5 odbyło się zakończenie roku szkolnego klas trzecich oddziałów gimnazjalnych.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Były nagrody, pięknie odtańczony Polonez oraz łzy


Wszystkich przybyłych powitał dyrektor placówki Robert Pypkowski. Po oficjalnym rozpoczęciu Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Robacki, za wybitne osiągnięcia  sportowe wręczył puchar Olafowi Cichoszowi.

"Życzę Ci dalszych sukcesów sportowych oraz satysfakcji w życiu osobistym" - życzył uczniowi Andrzej Robacki.

Z rąk dyrekcji oraz wychowawców zostali również nagrodzeni uczniowie, którzy w minionym roku szkolnym otrzymali m.in: najwyższe średnie, osiągnięcia w konkursach przedmiotowych a także sportowe.


Napisz komentarz

Komentarze

Absolwent, 22 czerwca 2018
Odchodzą też nauczyciele do Jedynki. Najlepsi. Szkoda że nie z nami do szkoły średniej
Popularny: 1000 odsłonInformacje22 czerwca 2018, 00:03,

Radni zdecydowali o absolutorium dla Burmistrza

W czwartek, 21 czerwca 2018 r. radni Rady Miejskiej debatowali między innymi nad podjęciem uchwały w sprawie przyznania absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta za rok 2017.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Głosowanie nie było jednomyślne

Absolutorium burmistrzowi Pawłowi Kalinowskiemu przyznano 8 głosami za radnych Andrzeja Robackiego, Krzysztofa Markusa, Martyny Doral, Witolda Dalkowskiego, Stanisława Pieniążka, Tadeusza Majchrzaka, Grzegorza Gospodarowicza i Urszuli Pieniążek. Nie było głosów przeciwnych, były natomiast 2 głosy wstrzymujące się radnych Magdaleny Augustyniak oraz Wiesławy Radeckiej.

Nie obecni na obradach byli radni Jan Głodowski, Martyna Chmielecka, Małgorzata Rędzikowska-Mystkowska, Michał Bartosiak i Zbigniew Chorążek.

Dochody z budżetu z roku 2017 wykonano w kwocie 66.670.049,28 zł, co stanowi 100,86%, natomiast na wydatki przeznaczono kwotę 68.958.096,99 zł


Napisz komentarz

Komentarze

teletubis, 22 czerwca 2018
I TO JEST WŁAŚNIE TEN SZYDERCZY UŚMIECH OSOBY NA STOŁKU. WYŚMIEWA KAŻDEGO I RZĄDZI WSPANIALE.ZAJMUJE SIĘ TYM CZYM NIE POWINNA.
Dodaj ogłoszenie