Informacje 7 stycznia 2016, 22:34,

Prezent Reprezentacji Polski w Piłce Ręcznej dla Gimnazjum nr 2


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


Widać czas prezentów się jeszcze nie skończył. Po ubiegłorocznej wizycie reprezentanta Polski w Piłce Ręcznej, Adama Wiśniewskiego, brązowego medalisty Mistrzostw Świata Quatar 2015, teraz dzięki współpracy z redaktorem Tomaszem Paszkiewiczem, Gimnazjum nr 2 w Gostyninie otrzymało wspaniały upominek. Jest to oficjalna koszulka Mistrzostw Europy 2016, które będą rozgrywane na polskich parkietach, z podpisami reprezentantów Polski.



Cała nasza szkoła wspierała polskich szczypiornistów a dzięki takim upominkom wsparcie i kibicowanie przed telewizorami będzie jeszcze większe. Dziękujemy za prezent i życzymy złotego medalu. Trzymamy kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Arkadiusz Jędrzejewski

autor/źródło: Gimnazjum nr 2
Tematy: Gimnazjum nr 2

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie