Popularny: 800 odsłonInformacje3 sierpnia, 16:40,

Przegrana Mazura w czwartym sparingu

W piątek, 2 sierpnia 2019 r. seniorzy Mazura Gostynin rozegrali czwarta grę kontrolną w ramach przygotowań do sezonu 2019/2020 Ligi Okręgowej.


Udostępnij 3
Niestety, Mazur w mocno okrojonym składzie nie miał szans


Niestety, Mazur w mocno okrojonym składzie nie miał szans w potyczce z Kujawiakiem Kowal, przegrywając 1:5. Po nie najgorszej grze w pierwszej połowie, w drugiej nasi zawodnicy zagrali bardzo słabo, przegrywali już 0:5 i co chwilę piłka lądowała w bramce Huberta Borowego.
Honorową bramkę zdobył w 79 minucie po dośrodkowaniu z lewej strony boiska z rzutu wolnego od Damiana Surmaka i celnej główce Bartosza Komorowskiego.

Teraz podopiecznych trenera Arkadiusza Szulczewskiego czekają treningi i być może jeszcze jedna gra kontrolna. Szczegóły na stronie klubowej.

Natomiast wiadomo już, że Mazur zainauguruje rozgrywki Płockiej Ligi Okręgowej w sobotę, 17 sierpnia 2019 r. o g. 11:00 a rywalem będzie na Stadionie w Gostyninie Unia Iłów.

Kujawiak Kowal – Mazur Gostynin 5:1
Bramki: 5' i 65' Hubert Szymczak, 61' Dawid Kwiatkowski, 66' Gracjan Sobczak, 75' Alan Czerwiński - 79' Bartosz Komorowski

Mazur rozpoczął w składzie: Hubert Borowy – Michał Węglewski, Mateusz Kłosiński, Piotr Dutkiewicz, Patryk Gronalewski – Rafał Wilamowski, zawodnik testowany, Dariusz Kurkowski, Damian Surmak – Bartosz Komorowski, Eryk Przybylski;
zagrał także: Bartłomiej Skonieczny;
trener: Arkadiusz Szulczewski

autor/źródło: Piotr Mrówka

Napisz komentarz

Komentarze

No nie wiem kto..., 4 sierpnia
Czyżby w przyszłym sezonie A- klasa?
Popularny: 1500 odsłonInformacje3 sierpnia, 07:04,

Minął tydzień: Odpust, wypadek w Gorzewie, śmieciowy dramat, kandydatka do sejmu

Minął tydzień: Odpust, wypadek w Gorzewie, śmieciowy dramat, kandydatka do sejmu

Przedstawiamy podsumowanie tygodnia na portalu Gostynin.Info. Przegląd najciekawszych wydarzeń w tygodniu od 27 lipca do 2 sierpnia 2019 r.


Udostępnij 4
Przegląd najciekawszych wydarzeń w tygodniu od 27 lipca do 2 sierpnia 2019 r.

Na cmentarzu parafialnym w Gostyninie miał miejsce w niedzielę, 28 lipca Odpust ku czci św. Jakuba. Wierni z Parafii św. Marcina, od samego rana pogrążeni w modlitwie odwiedzali groby swych najbliższych.

W południe uczestniczyli w uroczystej Mszy św., której przewodniczył ks. dr Łukasz Zdunkiewicz, duszpasterz Diecezjalnej Szkoły Nowej Ewangelizacji im. św. Łukasza Ewangelisty.

Artykuł na ten temat oraz zdjęcia najbardziej zainteresowały czytelników naszego portalu w mijającym tygodniu.

Tego samego dnia doszło do groźnego wypadku w Gorzewie. To drugi artykuł, który najbardziej zainteresował czytelników naszego portalu w mijającym tygodniu.

Przeczytaj też: Odpust ku czci św. Jakuba 2019 [ZDJĘCIA]

Około godz. 16:45 w Gorzewie 23-letni kierujący pojazdem marki Opel nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad autem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

- Był trzeźwy, został ukarany mandatem za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym czyli tzw. kolizję" - poinformowała portal podkom. Dorota Słomkowska oficer prasowy gostynińskiej policji.

Do redakcji naszego portalu zgłosiła się jedna z mieszkanek gminy Szczawin Kościelny, aby przedstawić tragiczną sytuację związaną z zalegającymi na terenie gminy odpadami komunalnymi. W kilku miejscowościach śmieci nie są odbierane od dwóch miesięcy. To trzeci temat, który najbardziej zainteresował czytelników naszego portalu w mijającym tygodniu.

"Tak od jakiegoś czasu wygląda cała gmina Szczawin Kościelny. Robaki nas zjedzą niedługo. Nikt, ale to nikt nie reaguje" - żali się czytelniczka pokazując zrobione przez siebie zdjęcia.

"Związek Gmin Regionu Płockiego pobiera opłaty za wywóz 50 zł/os. za niesegregowane i 25 zł/os. za segregowane, a śmieci nie odbierają. Sanepid mimo informacji nie reaguje, Gmina również. Gdy zapytałam, czemu mamy płacić skoro nie odbierają, to dostałam informację, że nie płacimy za odbierane śmieci, tylko podatek za to, że je generujemy" - tłumaczy pani Anna.

Od 1 lipca br. Związek Gmin Regionu Płockiego, pomimo wzrostu składki dla mieszkańców nie realizuje odbioru odpadów. Efektów nie przyniosło wezwanie związku do odbioru odpadów wystosowane w połowie lipca przez Wójta gminy Barbarę Stępniak.

W odpowiedzi ZGPR poinformował, że odbiór odpadów zostanie przywrócony dopiero po podpisaniu przedmiotowej umowy obejmującej zwiększenie stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi (25 żł/os - odpady segregowane, 50,00 zł/os. - odpady niesegregowane) z jednoczesnym wniesieniem przez Gminę składki celowej na pokrycie luki finansowej.

Agnieszka Korajczyk-Szyperska liderka stowarzyszenia Inicjatywa dla Gostynina będzie kandydatką do sejmu w nadchodzących wyborach parlamentarnych z list Koalicji Obywatelskiej.

We wtorek (30 lipca br.) poznaliśmy listy kandydatów Koalicji Obywatelskiej, którzy będą ubiegać się o mandaty posłów i senatorów w jesiennych wyborach parlamentarnych. Komitet Wyborczy Koalicji Obywatelskiej w nadchodzących wyborach tworzyć będą przedstawiciele 4 ugrupowań: Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej, Inicjatywy Polskiej oraz partii Zieloni.

Z kolei artykuł na ten temat wywołał największą dyskusję na naszym Fan Page'u Facebook:

- W Gostyninie się nie udało A dalej ma się udać? - pisze Pan Michał.

- W Polaku jest coś takiego że jak ktoś znajomy miałby coś uzyskać to trzeba mu dowalić. Zamiast się cieszyć że ktoś swój może nas jako Gostynin reprezentować – odpowiada Pan Roman.

- A może po prostu dążenie do celu. Ile razy powtarzamy dzieciom: 'nigdy się nie poddawaj', 'dasz radę, spełniaj marzenia'? A kiedy ktoś dorosły się nie załamuje i nie poddaje obdarzamy go takim komentarzem – zauważa Pani Agnieszka, której komentarz uzyskał najwięcej „polubień” w dyskusji.

W okręgu płockim, podobnie jak 4 lata temu liderem listy jest Marcin Kierwiński, Elżbieta Gapińska będzie "dwójką".

Z informacji sportowych, jedna w minionym tygodniu znacząco zainteresowała czytelników. W niedzielę, 28 lipca 2019 r. w Chorzowie na terenie Stadionu Ślaskiego rozegrano Mistrzostwa Polski w piłce nożnej sześcioosobowej PlayArena. Sukces sprzed roku, czyli Wicemistrzostwo Polski i prawo gry w turnieju finałowym Ligi Mistrzów, powtórzył Damian Surmak, piłkarz Mazura Gostynin w piłce nożnej jedenastoosobowej.

Piłkarze z Płocka, po dwóch remisach i jednym zwycięstwie zajęli drugie miejsce w grupie C, następnie w ćwierćfinale pokonali zespół Kapela Weselna Kraków 4:3, w półfinale wygrywając 2:1 z gospodarzami turnieju - The Cyborgs Chorzów. W Finale podobnie jak przed rokiem zespół Kluge Team musiał uznać wyższość drużyny Dynamik Herring Toruń (0:1).

Damian Surmak w całym turnieju zdobył pięć bramek. Jeszcze w tym roku Damian, wraz z Kluge Team, wezmą udział w turnieju finałowym Ligi Mistrzów w piłce nożnej sześcioosobowej, który rozegrany będzie w Słowenii w Mariborze.

autor/źródło: Piotr Mrówka

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie