Popularny: 1900 odsłonInformacje3 kwietnia, 11:38,

Przyszła wiosna i sobotnie kiermasze w Tom-Teks

W kalendarzu wiosna, a za oknami coraz więcej słońca. Wiosenna aura oraz wysokie temperatury zachęcają do zmiany naszej garderoby.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 19
Wysoka jakość i atrakcyjne ceny


Sklep odzieży męskiej TOM-TEKS zaprasza w każdą sobotę na wiosenne kiermasze. W asortymencie znajdą Państwo eleganckie koszulce i marynarki w świetnej cenie na każdą okazję.

Tomasz Balcerzak zaprasza w każdą sobotę  godzinach 8.00-15.00 do sklepu w Miejskim Centrum Handlowym "Stara Betoniarnia", Gostynin, ul. Bierzewicka 32.

 

autor/źródło: TOM-TEKS

Napisz komentarz

Popularny: 1100 odsłonInformacje3 kwietnia, 10:54,

Solidarni z autyzmem

Co roku, 2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Na znak solidarności z osobami z autyzmem na całym świecie w tym dniu dominuje kolor niebieski.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 41
Na znak solidarności z osobami z autyzmem na całym świecie w tym dniu dominuje kolor niebieski

W działania  mające na celu propagowanie wiedzy na temat dzieci z autyzmem oraz ich problemów włączyła się również Akademia Przedszkolaka. Przedszkolaki ubrane na niebiesko w tym dniu brały udział w pogadance, uczyły się tolerancji i wrażliwości na niepełnosprawność chorych na autyzm.

Na zakończenie tego emocjonującego dnia dzieciom przeczytano opowiadanie "Janek jest inny. Historia chłopca z autyzmem".

autor/źródło: ralf / foto: Akademia Przedszkolaka

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie