Popularny: 6800 odsłonInformacje7 listopada 2018, 19:40,

Rada Powiatu Gostynińskiego zakończyła V kadencję

W środę, 7 listopada 2018 r. w Starostwie Powiatowym po raz ostatni w tej kadencji zebrała się Rada Powiatu Gostynińskiego. Były pożegnania, podziękowania, wręczenie pamiątkowych medali dla radnych oraz na zakończenie wspólna fotografia.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Ostatnie posiedzenie zakończyło wykonanie wspólnej pamiątkowej fotografii


- Podczas czterech lat V Kadencji odbyły się 43 posiedzenia, podczas których Rada podjęła 213 uchwał – podsumowała Przewodnicząca Rady Powiatu Katarzyna Osowicz-Szewczyk.

Podczas ostatniego posiedzenia z polityką pożegnał się Jan Baranowski, były starosta gostyniński.

Rada Powiatu Gostynińskiego V kadencji:

- Osowicz-Szewczyk Katarzyna - Przewodnicząca Rady (PSL)
- Tarka Zdzisław Stanisław - Wiceprzewodniczący Rady (PSL)
- Baranowski Jan Bolesław (PSL)
- Boruszewski Arkadiusz (PSL)
- Kiereś Teresa Maria (PSL)
- Korajczyk-Szyperska Agnieszka (Inicjatywa dla Gostynina)
- Kozłowska Marzenna (Siemowit IV)
- Krzewicki Jan Kazimierz (PSL)
- Majchrzak Kazimierz (Inicjatywa dla Gostynina)
- Pagórek Marian Adam (PiS)
- Pilichowicz Paweł (PiS)
- Russek Teresa (Siemowit IV)
- Wachowicz Dariusz Grzegorz (PSL)
- Waloch Adam Dominik (PiS)
- Wojtalewicz Wiesław (PiS)
- Wróblewska Maria Bożena (PSL)
- Wypych Anna (PSL)


Napisz komentarz

Komentarze

Marazm, 8 listopada 2018
Z przykrością chcę zauważyć, że rzeczywiste i wymierne osiągnięcia Rady Powiatu dla Nas- mieszkańców, są delikatnie mówiąc mizerne. Miniona kadencja (zresztą jak i poprzednie) to jedynie administrowanie bieżącymi, ustawowymi sprawami. Poszczególni radni nic od siebie nie potrafili zaproponować, nie dali żadnego impulsu od siebie. No chyba, że w samozachwycie uważają za sukces wydanie z naszych publicznych środków ponad 30.000,00 zł na ławeczki (6 szt.). Żadnego przełomu, żadnego rozwoju. Dieta natomiast najwyższa ze wszystkich naszych samorządów (ok.2.000 zł). No, ale zostali wybrani demokratycznie. Niektórzy są wybierani od 1999 roku. "Gratulacje" dla ich wyborców.
Wyborca123, 8 listopada 2018
Panie Starosto Baranowski. Wielki Szacunek za Pana lata pracy
Popularny: 3100 odsłonInformacje7 listopada 2018, 15:49,

Wiaty przystankowe będą poprawione

Dzień po montażu wiat przystankowych na terenie Gostynina, otrzymaliśmy już do naszej redakcji zdjęcia pokazujące „fuszerkę” przy ich montażu. W najbliższym czasie wszystko zostanie poprawione – zapewnia Urząd Miasta.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Tak też można...

Wczoraj, tj. we wtorek, 6 listopada zamontowano pięć wiat. Stanęły one m.in. na ulicach Wojska Polskiego, Alei Popiełuszki i Targowej. Zadanie przywiezienia i montażu wykonała zewnętrzna firma, stąd widać jeszcze niedociągnięcia, jak w przypadku Alei Popiełuszki, gdzie na jednej z wiat przystankowych w środku stoi... kosz na śmieci.

Od pracowników robót publicznych Urzędu Miasta Gostynina usłyszeliśmy, że najbliższych dniach niedociągłości zostaną usunięte m.in. teren pod wiatami będzie wykostkowany, a kosze przestawione w odpowiednie miejsca.

Zadanie montażu wiat przystankowych zostało wpisane do budżetu na wniosek radnych Inicjatywy dla Gostynina podczas dobiegającej do końca kadencji Rady Miasta.

Tematy:wiaty

Napisz komentarz

Komentarze

Podróżująca., 9 listopada 2018
Proszę również pamiętać o przystanku przy ul.Kutnowskiej (dawne Elgo) tam też jest przystanek dość popularny i na otwartej przestrzeni, bardzo się przyda.
Dodaj ogłoszenie