Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 4500 razy)

Ratusz kwitnie w oczach - Aktualizacja


Ratusz rośliny

Pomimo obiegowej opinii, że Gostynin jest miastem stagnacji, to trzeba przyznać, że miasto kwitnie. Jak grzyby po deszczu realizowane są kolejne inwestycje, idąc ulicą widzimy bujną roślinność wzdłuż ulic oraz...na dachu miejskiego Ratusza.


Wczytywanie zawartości...

W rynnie na dachu miejskiego Ratusza wyrosła bujna roślinność. Zaistniały fakt w żartobliwy sposób komentują użytkownicy portali społecznościowych - „Wdrażany jest nowoczesny program zielonka +, ma zrekompensować wyrżnięcie Puszczy Białowieskiej.“ - pisze Pan Witold„Po prostu gospodarz nie patrzy w Górę!!“ - pisze Pani Monika.

Trzeba jednak zadać sobie pytanie, czy budynek będący jedną z wizytówek miasta, powinien przyciągać uwagę mieszkańców, turystów, a przede wszystkim potencjalnych inwestorów takim zaniedbaniem. Wszak to świadczy o gospodarzu tego urokliwego miasta.

Aktualizacja

W godzinach popołudniowych "ozdoba" Ratusza została usunięta.

 


Tematy: Ratusz rośliny

Komentarze


Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij