InformacjeGorący temat (4400 odsłon)

"Pisowska" reforma oświaty. UM na czele z burmistrzem przedstawił projekt uchwały


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

reforma edukacji Paweł Kalinowski Szkoła Podstawowa nr 1 Szkoła Podstawowa nr 3 Szkoła Podstawowa nr 5

Urząd Miasta w Gostyninie z burmistrzem Pawłem Kalinowskim przedstawił radnym miejskim projekt uchwały, który dotyczy m.in. przeniesienia wybranych klas III w przyszłym roku szkolnym ze Szkoły Podstawowej NR 1 i NR 3 do Szkoły Podstawowej NR 5. Realizacja obowiązku szkolnego w SP nr 5 dla tych klas odbywałaby się od IV klasy do klasy VIII.


W projekcie z Urzędu Miasta w Gostyninie są zawarte następujące zapisy:

1. Uczniom oddziałów klas III w roku szkolnym 2017/2018 o nazwie „d” i „e” Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej z siedzibą w Gostyninie ul. Józefa Ozdowskiego 2 wskazuje się miejsce realizacji obowiązku szkolnego od klasy IV do klasy VIII od roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej nr 5 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV z siedzibą w Gostyninie ul. Polna 36.

2. Uczniom oddziałów klas III w roku szkolnym 2017/2018 o nazwie „e” i „f” Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte z siedzibą w Gostyninie ul. gen. Józefa Bema 23 wskazuje się miejsce realizacji obowiązku szkolnego od klasy IV do klasy VIII od roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej nr 5 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV z siedzibą w Gostyninie ul. Polna 36.

3. Uczniom oddziałów klas III w roku szkolnym 2018/2019 o nazwie „a” Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej z siedzibą w Gostyninie ul. Józefa Ozdowskiego 2 wskazuje się miejsce realizacji obowiązku szkolnego od klasy IV do klasy VIII od roku szkolnego 2019/2020 w Szkole Podstawowej nr 5 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV z siedzibą w Gostyninie ul. Polna 36.

4. Uczniom oddziałów klas III w roku szkolnym 2018/2019 o nazwie „c” Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte z siedzibą w Gostyninie ul. gen. Józefa Bema 23 wskazuje się miejsce realizacji obowiązku szkolnego od klasy IV do klasy VIII od roku szkolnego 2019/2020 w Szkole Podstawowej nr 5 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV z siedzibą w Gostyninie ul. Polna 36.

Projekt uchwały będzie omawiany podczas jutrzejszych połączonych Komisji Spraw Obywatelskich, Zdrowia i Pomocy Społecznej oraz Edukacji, Kultury i Sportu.

Tematy:reforma edukacjiPaweł KalinowskiSzkoła Podstawowa nr 1Szkoła Podstawowa nr 3Szkoła Podstawowa nr 5

Sprawdź też: Paznokcie żelowe GostyninWymiana opon GostyninOpalanie natryskowe Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


  • Dr Marek .. bardzo dobrze powiedziałeś, nawet jakby dali wszyskim nie 500 a 5000 na miesiąc to i tak by było źle, nic nie pasuje. Taki PIS zły a ciekawe czy wam PO coś dało, ciekawe jak te złodzieje z PO dojdą do władzy i utworzą znowu gimnazja to ciekawe czy ktoś się przeciwstawi, bo wszyscy się boją PO i cicho siedzą !!! Taka prawda !!

  • Będzie zapewniony jakiś transport? Mieszkam w sąsiedztwie SP 3, wyobraźmy sobie taką pogodę jak dziś, nie każdy możliwość zawiezienia dziecka samochodem do szkoły i kolejne pytanie, co się stało że szkoła która ma taki ładny budynek i świeci pustkami?

  • Uczniowi nie robi się łaski gdy się mu pozwala uczęszczać do jego obwodowej szkoły, co do której ma obowiązek uczęszczać, mości dobrodzieje!

Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Galerie zdjęć


Pomóżmy 2-miesięcznej Luizie stanąć na nogi. Dziewczynka urodziła się ciężko chora
Pomóżmy 2-miesięcznej Luizie stanąć na nogi. Dziewczynka urodziła się ciężko chora
Pomóżmy 2-miesięcznej Luizie stanąć na nogi. Dziewczynka urodziła się ciężko chora

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij