Popularny: 800 odsłonInformacje11 lutego, 12:29,

Rewelacyjny Koncert Trzech Tenorów

W sobotę (9 lutego br.) na deskach sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury odbył się koncert walentynkowy „Trzech Tenorów”. Swój talent wokalny zaprezentowali uznanych, na polskiej i zagranicznej scenie artyści: Mariusz Ruta, Bartosz Kuczyk i Mirosław Niewiadomski.


Udostępnij 10
Rewelacyjne wydarzenie muzyczne absolutnie dla każdego!


Doskonale opracowany program koncertu w połączeniu z wyrafinowanym dowcipem prowadzącego, usatysfakcjonował nie tylko miłośników muzyki takiegoż typu, ale również zaciekawił i rozbawił tych bardziej sceptycznych. Rewelacyjne wydarzenie muzyczne absolutnie dla każdego!

autor/źródło: MCK Gostynin

Napisz komentarz

Popularny: 1100 odsłonInformacje11 lutego, 12:00,

Czy to już wiosna? Prognoza na najbliższy tydzień

Czy to już wiosna? Prognoza na najbliższy tydzień

Idzie luty, podkuj buty - głosi stare polskie przysłowie. Porzekadło sprawdziło się w poprzednim tygodniu, gdy za oknami mieliśmy prawdziwą zimową aurę, jednak najbliższe dni przyniosą wyraźne ocieplenie.


Udostępnij 18
Przełom lutego i marca to okres zwiększonej ilości zachorowań na grypę. Jak się przed nią bronić?

W poniedziałek termometry wskażą 5 stopni Celsjusza. Przydadzą się parasole, ponieważ do środy możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu. Prawdziwie wiosenne temperatury utrzymają się do końca tygodnia. Z każdym dniem będzie coraz cieplej, w sobotę słupki rtęci wskażą 8 kresek powyżej zera.

Przełom lutego i marca to okres zwiększonej ilości zachorowań na grypę. Poniżej prezentujemy wideo ze wskazówkami jak się ustrzec tej sezonowej choroby.

Przeczytaj też: Pogoda na weekend. Lepiej zostać w domu

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie