Popularny: ponad 10000 odsłonInformacje8 lipca 2017, 11:25,

Rodzice chcą pozostawienia dyrektora SP nr 3 Stanisława Wróblewskiego na stanowisku. Jutro organizują akcję zbierania podpisów

Rodzice chcą pozostawienia dyrektora SP nr 3 Stanisława Wróblewskiego na stanowisku. Jutro organizują  akcję zbierania podpisów


Szerokim echem odbiła się decyzja komisji konkursowej w sprawie wyboru dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3. Rodzice uczniów nie mogą pogodzić się z odrzuceniem kandydatury dotychczasowego dyrektora placówki Stanisława Wróblewskiego.Na jutro planują akcję zbierania podpisów pod petycją o pozostawienie Stanisława Wróblewskiego na stanowisku.

Nowo wybranemu kandydatowi Adamowi Matyszewskiemu zarzucają brak doświadczenia w zarządzaniu dużą placówką.

„Jak sobie Pan wyobraża prowadzenie placówki z 1000 osobami w dobie obecnych zmian, łączenia szkół przez osobę, która nie zna tej Szkoły, która prowadziła oddział jedynie 17 osób. Nie można tego porównać. Pan Stanisław z wieloma sukcesami prowadzi tą szkołę od ponad 20 lat... to jest bezcenne“ - powiedziała portalowi jedna z matek popierających akcję.

Zbieranie podpisów odbędzie się jutro (9 lipca br.) w godzinach 15.00-17.00 w Szkole Podstawowej nr 3.

 

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Angela, 10 lipca 2017
Stanisław Wróblewski juz byl dyrektorem jak ja chodzilam do szkoly i jest swietnym dyrektorem i tak powinno zostac. Po co te zmiany jak ten nowy nie ma pojęcia o tym. Niech zostanie gdzie jest a nie sie pcha gdzie go niechca. Rodzice tez maja swój glos. Bedziemy walczyc o naszego dyrektora.
zmiana jest wskazana, 10 lipca 2017
Nie rozumiem tej akcji, ponieważ nie ma powodu, aby obecny dyrektor utrzymał tą funkcję. Nikt nie ma monopolu na stanowisko. Osobiście dostrzegam konieczność zmiany.
Roman Bartosiak, 9 lipca 2017
Panie nauczyciel .proszę się przedstawić z imienia i nazwiska, bo nauczycielem to Pan zapewne nie jest, a jeśli tak to przynosi pan wstyd temu środowisku.(chodzi o Pana pisownię) Kuratorium ma trzy głosy, samorząd trzy, a rodzic jeden . Taki konkurs zawsze można ustawić bo jak widać równości nie ma .Zmiana dyrektora w obecnym czasie to zamęt , który dzieciom na dobre nie wyjdzie . W Gostyninie są mądrzy ludzie i nie trzeba szukać ich za Wisłą.
Dodaj ogłoszenie