Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 3400 razy)

Rodzinne zmagania na Orliku [ZDJĘCIA]


orlik dzień sportu SP3 Gostynin

W sobotę (9 września) Orlik przy Szkole Podstawowej nr 3 w Gostyninie stał się areną rodzinnych zmagań sportowych. Każdy uczestnik bez względu na wiek mógł przystąpić do rywalizacji w wielu konkurencjach, a tych było co nie miara.


Wczytywanie zawartości...

W trakcie „Dnia sportu na Orliku“ dzieci, rodzice oraz dziadkowie mogli spróbować swoich sił m.in. w rzutkach, bulach, rzucie ringo do celu, meczu międzypokoleniowym. Na zwycięzców w poszczególnych konkurencjach czekały nagrody w postaci koszulek, kubków i termosów.

„Akcja ma na celu promowanie sportu dla wszystkich - dzieci, rodziców oraz dziadków na obiektach sportowych typu Orlik“ - powiedział animator Bogdan Kucharski.

 


Tematy: orlik dzień sportu SP3 Gostynin

Komentarze


Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij