Rolkarze ZWOLEŃ-TEAM w Grójcu z 6 medalami na zakończenie sezonu
Udanymi startami w VI edycji zmagań rolkarzy w Grójcu 2.X.2016 r. U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM potwierdzili swoją przynależność do czołówki ogólnopolskich zawodników w jeździe szybkiej na rolkach.
Wysokie miejsca wywalczone w sprincie jak i biegu na 10 km to świetny prognostyk przed kolejnym sezonem 2017.
Pomimo, iż grupa trenuje od marca 2016 rywalizujemy z czołowymi zawodnikami uprawiającymi wrotkarstwo szybkie od 10 lat.
Cel i marzenia na nowy sezon 2017 ... udział i uplasowanie się na podium w torowych Mistrzostwach Polski naszych zawodników - mówi trener Łukasz Flejszer.
WYNIKI "VI EDYCJI GRÓJECKIEJ DYCHY" sprint:
Daria Pawełkiewicz - 100m - VII m
Klaudia Tyszkiewicz - 200m - V m
Maja Kafarska - 200m - IV m
Artur Janiszewski - 400m - III m
Adrianna Kafarska - 400m - IV m
Maja Michalska - 600m - II m
Martyna Śmiałkowska - 600m - I m
WYNIKI "VI EDYCJI GRÓJECKIEJ DYCHY" 10km:
Łukasz Flejszer - IV open - I m w M30-39 - czas 18:02
Martyna Śmiałkowska - II m w K20-29 - czas 21:43
Maja Michalska - III m w K20-29 - czas 24:07
Obejrzyj zdjęcia
Podobało Ci się? Udostępnij!