Popularny: 900 odsłonInformacje1 kwietnia, 07:44,

Ruszyła zbiórka na zakup tabletów i laptopów dla dzieci z Domu Dziecka

Ruszyła zbiórka na zakup tabletów i laptopów dla dzieci z Domu Dziecka

Udostępnij 34
Każdy może pomóc

W serwisie pomagam.pl wystartowała zbiórka na zakup tabletów i laptopów dla dzieci. Organizatorką akcji jest pani Katarzyna Stępniak."Jestem wolontariuszką Szlachetnej Paczki. Oprócz pomocy Naszym podopiecznym przygotowujemy też paczki świąteczne dla zaprzyjaźnionych placówek wychowawczych typu rodzinnego Horyzont , Nasz nowy dom, Lepsze jutro i Nowy start . W związku z obecną sytuacja i koniecznością nauczania zdalnego ,placówki borykają się z dodatkowym problemem jakim jest brak sprzętu komputerowego.

W każdym domu jest jeden komputer na który przypada 8,9 dzieci w wieku szkolnym. Mimo jak najlepszej organizacji niemożliwe jest przeprowadzenie zajęć zdalnych, odrabiania lekcji i nauki dla tylu dzieci w różnym wieku na jednym sprzęcie. W myśl hasła ,, równać szanse,, organizuje zbiórkę na tablety lub laptopy dla dzieci" - informuje Katarzyna Stępniak.

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/fpgtb4dn

 

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Pani, 5 kwietnia
To jakaś kpina że dla takich dzieci są zbiórki a dla normalnych dzieci nie ma a mało pieniędzy idzie do tych placówek od każdego rodzica są wolane po 2 tyś za dziecko plus wszystkie zapomogi jakie dziecko dostaje gdzie państwo daje mimo to daje fundusze na utrzymanie dziecka oprócz tych pieniędzy na wakacje jeżdżą za granicę i nie tylko. Czy taka zbiórka ma sens skoro na wszystko inne stać a na to nie to po prostu chore i żenujące
Maluśki, 1 kwietnia
Chętnie pomogę.
Dodaj ogłoszenie