Popularny: 1900 odsłonInformacje14 maja, 12:35,

Ścieżka do Lucienia po naprawie. Piachem zasypano kamienie

Dwa tygodnie temu informowaliśmy o petycji mieszkańców Helenowa w Gminie Gostynin w sprawie podjęcia pilnych prac na ścieżce rowerowej wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 573 z Gostynina do Lucienia.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 47
W ubiegłym tygodniu trwały prace, po których newralgiczne miejsca z luźnymi kamieniami zasypano piachem


W związku z fatalnym stanem jednej ze ścieżek rowerowych mieszkańcy Helenowa napisali petycje, która skierowana została do Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich. Luźne kamienie, wysypane na drogę, powodowały zagrożenie dla rowerzystów.

W ubiegłym tygodniu trwały prace, po których newralgiczne miejsca z luźnymi kamieniami zasypano piachem. Stan ścieżki nieco polepszył się, choć nadal jest daleki od ideału.

O sprawie informowaliśmy: Fatalny stan ścieżki rowerowej do Lucienia – mieszkańcy piszą petycje

autor/źródło: Piotr Mrówka

Napisz komentarz

Komentarze

Robson, 14 maja
Zasypanie scieżki piachem przed wyborami jeszcze trawe pomalować na zielono wybory przeminą a problem pozostanie i winnych brak
Ilona, 14 maja
Zasypanie piaskiem nic nie da, nie można zrobić tego jak należy? Nie potrzebne koszty,a skutków brak.
leszekgłudź, 14 maja
Do następnej większej ulewy.
Popularny: 1300 odsłonInformacje14 maja, 11:53,

Zespół Gwiazdeczki z SOSW zaśpiewał na festiwalu w Warszawie

W ubiegłym tygodniu zespół wokalny "Gwiazdeczki"ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gostyninie odwiedził naszą stolicę, a dokładnie Zespół Szkół Specjalnych przy ulicy Elektoralnej, gdzie odbywały się eliminacje do II edycji Mazowieckiego Festiwalu Piosenki Religijnej pod hasłem Św. Jana Bosko „Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać”.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 38
Galę prowadził prezenter Telewizji Polskiej Karol Gnat

„Gwiazdeczki” urzekły swoim śpiewem jury i awansowały do gali finałowej, która odbyła się 10 maja w sali Warszawskiej Opery Kameralnej. Atmosfera koncertu była niesamowita. Galę prowadził prezenter Telewizji Polskiej Karol Gnat.

Profesjonalna obsługa akustyczna, idealne nagłośnienie i oświetlenie, akompaniament szkolnego muzyka pana Marcina Ciszewskiego i opieka pani Alicji Galus zmotywowały młode artystki do wspaniałego występu.

autor/źródło: ralf / SOSW Gostynin

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie