Informacje12 października 2018, 00:02,

"Smak Zemsty" w kinie Siemowit

"Smak Zemsty" w kinie Siemowit

Jak co tydzień gostynińskie kino zaprasza na nowy repertuar.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Na który film się wybieracie?


Zegar czarnoksiężnika - fantasy, przygodowy

Nastoletni Lewis pomaga swojemu wujowi odnaleźć czarnoksiężnika, który stworzył zegar. Urządzenie to odmierza czas do nadchodzącej Apokalipsy.

Smak zemsty - thriller

Córka i mąż Riley zostają zamordowani przez członków kartelu. Kobieta postanawia sama wymierzyć sprawiedliwość zabójcom.


Napisz komentarz

Komentarze

michu, 12 października 2018
ja wybieram się na Kler
wlodek, 12 października 2018
Na Kler....
Jojne Hajfa, 12 października 2018
Na Kler sie wybieram na Grenlandię.
Popularny: 3900 odsłonInformacje11 października 2018, 15:17,

Na kogo zagłosujemy w wyborach? Kandydaci w Gminie Gostynin

Na kogo zagłosujemy w wyborach? Kandydaci w Gminie Gostynin

Kilka dni temu zaprezentowaliśmy listy z kandydatami, na których oddamy głosy w wyborach samorządowych 21 października w Gminie Miasta Gostynin. Teraz prezentujemy listy z kandydatami dla mieszkańców Gminy Gostynin, którzy w wyborach za 11 dni wybiorą Wójta Gminy oraz skład Rady Gminy Gostynin.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
O stanowiska Wójta ubiega się 3 kandydatów

W wyborach na Wójta Gminy Gostynin wystartuje trzech kandydatów z trzech komitetów wyborczych:

1. MICHALSKA Ewa, lat 53, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA WIEŚ”, miejsce zamieszkania: Solec

2. PIOTROWSKI Piotr Paweł, lat 41, KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE, miejsce zamieszkania: Huta Nowa

3. ZIELIŃSKI Edmund, lat 57, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, miejsce zamieszkania: Sokołów

51 kandydatów do Rady Gminy

Do 15-osobowej Rady Gminy kandydować będzie 51 kandydatów w 15 okręgach wyborczych. W każdym z okręgów o mandat starać się będzie od 2 do 4 kandydatów a listy zgłosiło pięć komitetów wyborczych.

Okręg nr 1 (Leśniewice-Lisica, Sieraków, Sierakówek-Kleniew, Marianów Sierakowski)

KOŁODZIEJSKI Marek, KW Polskie Stronnictwo Ludowe, lat 63, miejsce zamieszkania: Leśniewice

WASIELEWSKI Adam, lat 31, KW Prawo i Sprawiedliwość, miejsce zamieszkania: Sieraków

BALCERZAK Kamil, lat 28, KWW Piotr Piotrowski, miejsce zamieszkania: Sierakówek

ŚWIDROWSKI Przemysław Paweł, lat 23, KWW Gminne Porozumienie Samorządowe, miejsce zamieszkania: Sieraków

Okręg nr 2 (Bielawy, Gaśno, Jaworek, Łokietnica, Mysłownia Nowa, Zwoleń)

KOMOROWSKI Stanisław, lat 64, KW Polskie Stronnictwo Ludowe, miejsce zamieszkania: Bielawy

SOLARSKI Marek Janusz, lat 59, KW Prawo i Sprawiedliwość, miejsce zamieszkania: Jaworek

RYBICKA Agnieszka, lat 42, KWW Piotr Piotrowski, miejsce zamieszkania: Zwoleń

Okręg nr 3 (Helenów, Lucień)

NOWACKI Mirosław, lat 49, KW Polskie Stronnictwo Ludowe, miejsce zamieszkania: Lucień

PIETROWICZ Jarosław Ireneusz, lat 45, KW Prawo i Sprawiedliwość, miejsce zamieszkania: Helenów

Okręg nr 4 (Kazimierzów, Klusek, Choinek, Miałkówek, Budy Lucieńskie)

KIEPLIN Zygmunt, lat 70, KW Polskie Stronnictwo Ludowe, miejsce zamieszkania: Kazimierzów

KOSIŃSKI Sławomir, lat 44, KW Prawo i Sprawiedliwość, miejsce zamieszkania: Choinek

MURAWSKI Roman, lat 52, KW Piotr Piotrowski, miejsce zamieszkania: Miałkówek

WAŁĘSA Edmund, lat 58, KWW Gminne Porozumienie Samorządowe, miejsce zamieszkania: Miałkówek

Okręg nr 5 (Anielin, Feliksów, Halinów, Kiełpieniec-Mniszek-Skoki, Nowa Wieś, Skrzany, Stanisławów Skrzański)

WÓJKOWSKI Przemysław, lat 38, KW Polskie Stronnictwo Ludowe, miejsce zamieszkania: Anielin

SULMA Jolanta Elżbieta, lat 51, KWW Piotr Piotrowski, miejsce zamieszkania: Halinów

WILAMOWSKA Katarzyna Stanisława, lat 35, KWW „Nasza Wieś”, miejsce zamieszkania: Stanisławów Skrzański

KIEŁBASA Jolanta, lat 58, KWW Gminne Porozumienie Samorządowe, miejsce zamieszkania: Mniszek

Okręg nr 6 (Bierzewice, Legarda, Podgórze)

TOMCZAK Włodzimierz Władysław, lat 57, KW Prawo i Sprawiedliwość, miejsce zamieszkania: Legarda

TYSZKIEWICZ Elżbieta, lat 57, KWW Piotr Piotrowski, miejsce zamieszkania: Bierzewice

KOŁODZIEJSKI Ireneusz, lat 52, KWW „Nasza Wieś”, miejsce zamieszkania: Legarda

Okręg nr 7 (Bolesławów, Emilianów, Rogożewek, Stefanów)

SKIBIŃSKI Piotr, lat 41, KW Prawo i Sprawiedliwość, miejsce zamieszkania: Rogożewek

DAN - LIBERADZKA Mariola, lat 33, KWW Piotr Piotrowski, miejsce zamieszkania: Rogożewek

BASIEWICZ Krzysztof Paweł, lat 45, KWW „Nasza Wieś”, miejsce zamieszkania: Stefanów

Okręg nr 8 (Białotarsk, Gulewo, Józefków, Rębów)

BRUDNOWSKI Janusz Daniel, lat 38, KWW Polskie Stronnictwo Ludowe, miejsce zamieszkania: Białotarsk

KAWCZYŃSKI Krzysztof, lat 42, KW Prawo i Sprawiedliwość, miejsce zamieszkania: Józefków

SZYMCZAK Cezary, lat 30, KWW „Nasza Wieś”, miejsce zamieszkania: Gulewo

Okręg nr 9 (Huta Nowa, Aleksandrynów, Zuzinów, Dąbrówka, Górki Drugie, Marianka-Górki Pierwsze)

JAWORSKA Maria Ewa, lat 63, KW Prawo i Sprawiedliwość, miejsce zamieszkania: Dąbrówka

PIOTROWSKI Piotr Paweł, lat 41, KWW Piotr Piotrowski, miejsce zamieszkania: Huta Nowa

WITKOWSKI Tomasz Artur, lat 31, KWW „Nasza Wieś”, miejsce zamieszkania: Górki Drugie

Okręg nr 10 (Budy Kozickie, Krzywie, Nagodów-Rumunki)

KAŹMIERCZAK Monika Magdalena, lat 38, KW Polskie Stronnictwo Ludowe, miejsce zamieszkania: Krzywie

KĘDZIERSKA Renata, lat 41, KW Prawo i Sprawiedliwość, miejsce zamieszkania: Budy Kozickie

BALCERZAK Bożena, lat 53, KWW „Nasza Wieś”, miejsce zamieszkania: Budy Kozickie

OSMAŁEK Zbigniew Stanisław, lat 40, KWW Gminne Porozumienie Samorządowe, miejsce zamieszkania: Nagodów

Okręg nr 11 (Baby Dolne-Rybne, Baby Górne-Zieleniec, Solec-Wrząca)

LEDZION Grzegorz, lat 53, KW Polskie Stronnictwo Ludowe, miejsce zamieszkania: Wrząca

BRODA Waldemar Andrzej, lat 37, KW Prawo i Sprawiedliwość, miejsce zamieszkania: Solec

KODŁUBAJ Jolanta Małgorzata, lat 44, KWW Piotr Piotrowski, miejsce zamieszkania: Solec

MICHALSKA Ewa, lat 53, KWW „Nasza Wieś”, miejsce zamieszkania: Solec

Okręg nr 12 (Kozice-Polesie, Sałki, Lipa, Ruszków, Strzałki, Osada)

PASZOTTA Adam, lat 42, KW Polskie Stronnictwo Ludowe, miejsce zamieszkania: Osada

MITURA Piotr, lat 58, KW Prawo i Sprawiedliwość, miejsce zamieszkania: Strzałki

CICHOCKA Małgorzata, lat 45, KWW „Nasza Wieś”, miejsce zamieszkania: Kozice

WASIŃSKI Stanisław Zdzisław, lat 60, KWW Gminne Porozumienie Samorządowe, miejsce zamieszkania: Strzałki

Okręg nr 13 (Jastrzębia, Osiny, Sokołów)

PENKALA Krzysztof, lat 57, KW Polskie Stronnictwo Ludowe, miejsce zamieszkania: Sokołów

MICHALAK Witold, lat 45, KW Prawo i Sprawiedliwość, miejsce zamieszkania: Sokołów

OLCZYK Magdalena, lat 39 , KWW Gminne Porozumienie Samorządowe, miejsce zamieszkania: Osiny

Okręg nr 14 (Belno, Pomarzanki, Niecki, Zaborów Nowy-Huta Zaborowska, Zaborów Stary, Stanisławów)

JANISZEWSKI Dominik, lat 25, KW Polskie Stronnictwo Ludowe, miejsce zamieszkania: Belno

MACIEJEWSKA Agnieszka, lat 45, KW Prawo i Sprawiedliwość, miejsce zamieszkania: Belno

BALCERZAK Marek, lat 55, KWW Gminne Porozumienie Samorządowe, miejsce zamieszkania: Zaborów Stary

Okręg nr 15 (Białe, Antoninów, Gorzewo, Marianów)

STANISZEWSKA Marzena Agnieszka, KW Polskie Stronnictwo Ludowe, lat 46, miejsce zamieszkania: Antoninów

BARANOWSKA Edyta, lat 29, KW Prawo i Sprawiedliwość, miejsce zamieszkania: Białe

LEMAŃSKI Piotr, lat 47, KWW „Nasza Wieś”, miejsce zamieszkania: Gorzewo

KAŁEK Jędrzej Seweryn, lat 77, KWW Gminne Porozumienie Samorządowe, miejsce zamieszkania: Gorzewo

 Przy wyborach pracować będzie 231 osób

Utworzonych na terenie Gminy Gostynin zostało także 15 obwodowych komisji wyborczych. W każdej pracować w wyborach 21 października będą po dwie komisje: pierwsza ds. Przeprowadzenia Głosowania oraz druga ds. Ustalenia Wyników Głosowania. W jej skład wchodzi po 9 osób w 11 obwodach, czyli 26 komisjach oraz po 6 osób w obu komisjach w dwóch obwodach w placówce szpitalnej i opiekuńczej: Szpitalu ARION Med Sp. z.o.o w Gorzewie oraz Domu Pomocy Społecznej w Rogożewku.

W sumie w Gminie Gostynin nad przeprowadzaniem wyborów 21 października będą 222 osoby oraz 9 członków Gminnej Komisji Wyborczej, czyli 231 osób.
Składy komisji wyborczych znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Gostynin.

W wyborach samorządowych 21 października 2018 r. wybierać w każdej z gmin będziemy kandydatów na Wójta, Burmistrza lub Prezydenta Miasta, kandydatów do Rady Gminy, kandydatów do Rady Powiatu oraz kandydatów do Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

 


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie