Popularny: ponad 10000 odsłonInformacje9 marca,

Śmiertelny wypadek niedaleko Gostynina

Wczoraj (8 marca br.) na drodze powiatowej nr 573 doszło do śmiertelnego wypadku.

Przewiń w dół aby czytać dalejOkoło godziny 14.25 strażacy OSP Nowy Duninów zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego w miejscowości Środoń (gmina Nowy Duninów). "Na miejscu okazało się, iż samochód dostawczy marki Volkswagen LT, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze i uderzył w drzewo" - informują druhowie.

Strażacy niezwłocznie przystąpili do ewakuacji poszkodowanego do karetki pogotowia, a następnie pomocy przy próbie przywrócenia czynności życiowych mężczyzny i zabezpieczeniu miejsca zdarzenia poprzez wstrzymanie ruchu drogowego.

Kierujący autem 55-letni mieszkaniec powiatu Płockiego, po przeprowadzonej przez służby ratownicze (PR, PSP, OSP) akcji resuscytacyjnej, zmarł w karetce pogotowia na miejscu zdarzenia.

Do czasu uprzątnięcia miejsca zdarzenia, tj. około godziny 18:00, na drodze powiatowej nr 573 w kierunku Gostynina ruch kołowy był całkowicie wstrzymany.


Napisz komentarz

Informacje9 marca,

Trochę powieje. Prognoza dla Gostynina

Trochę powieje. Prognoza dla Gostynina

Początek marca przyniósł nam wyraźne ocieplenie, które wyraźne zwiastuje nadchodzącą wiosnę. A jaki będzie początek weekendu?

Przewiń w dół aby czytać dalej


Noc będzie pochmurna z 1 kreską powyżej zera na termometrach. W ciągu dnia temperatura wzrośnie maksymalnie do 7 stopni Celsjusza.
W piątek o sobie da znać wiatr. Jego prędkość w porywach będzie przekraczać 20 km/h.

Źródło: pogoda.interia.pl


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie