Popularny: 700 odsłon Informacje 11 czerwca 2018, 13:16,

Spotkanie z mieszkańcami ul. Stodólnej - zaproszenie

Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Małgorzata Rędzikowska-Mystkowska oraz Andrzej Robacki oraz radni Inicjatywy dla Gostynina zapraszają mieszkańców ulicy Stodólnej na spotkanie.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Szczegóły w artykule


Spotkanie odbędzie się 14 czerwca (czwartek) o godzinie 18.00, na ulicy Stodólnej przy bloku nr 4.


Napisz komentarz

Informacje 11 czerwca 2018, 12:19,

Ostatni mecz zdecyduje: Błyskawica spadnie czy się utrzyma

Kompletnie nie udana była dla piłkarzy Błyskawicy Lucień 25 kolejka Płockiej Ligi Okręgowej . Podopieczni trenera Artura Szulwacha przegrali na wyjeździe 0:4 z Deltą Słupno i na dodatek wygrał bezpośredni rywal w walce o utrzymanie – Wicher Cieszewo.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Emocje do ostatniej kolejki

Stąd piłkarze z Lucienia do ostatniej kolejki walczyć będą o utrzymanie w Lidze Okręgowej, gdyż przy zwycięstwie Cieszewa nad Skrwą Łukomie 3:2 przewaga lucienian stopniała do 2 punktów. Na dodatek Wicher ma lepszy stosunek meczu bezpośredniego, co sprawi, że przy równiej liczbie punktów wyprzedzi Błyskawicę.

Dlatego mecz w sobotę, 16 czerwca 2018 r. o g. 17:00 ze Świtem Staroźreby na boisku w Lucieniu zdecyduje o tym, czy w przyszłym sezonie Błyskawica zagra w Lidze Okręgowej, czy spadnie do A-Klasy.

Dla podopiecznych trenera Artura Szulwacha liczy się tylko zwycięstwo, gdyż ono pozwoli na zajęcie dającego utrzymanie 13 miejsca bez względu na wynik Cieszewa w ostatniej kolejce. Inny wynik niż zdobycie 3 punktów powoduje, że Błyskawica musi liczyć na dobre wieści z Cieszewa, gdzie Wicher grać będzie w tym samym czasie z rywalem, z którym Lucień rywalizował w ostatnim meczu – Deltą Słupno.

Mecz 25 kolejki dla Błyskawicy z Deltą ułożył się źle już od samego początku, gdyż bramkę lucienianie stracili po rzucie rożnym już w 1 minucie. Mimo kilku okazji strzeleckich, Błyskawica zdobyła tylko w końcówce bramkę honorową, za sprawą rzutu karnego, który wykorzystał Przemysław Warsicki.

PŁOCK – LIGA OKRĘGOWA – 25 kolejka:

Delta Słupno – Błyskawica Lucień 4:1

Bramka dla Błyskawicy: 90' Przemsyław Warsicki

Błyskawica: Mateusz Jarzyński - Michał Jędrzejczak(70' Przemysław Warsicki), Łukasz Kokosiński, Mariusz Janiszewski(60' Jacek Kokosiński), Mateusz Jagodziński(70' Tomasz Ryniec), Bartosz Antczak, Kamil Surmak, Sebastian Surmak, Łukasz Kaczmarek(45' Adrian Śmiałkowski) Dominik Dutkiewicz, Piotr Krysztofiak(60' Krzysztof Kamiński)
Trener: Artur Szulwach


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie