Spotkanie z mieszkańcami ulic 3 Maja, Dmowskiego, Rynek - zaproszenie
Agnieszka Korajczyk-Szyperska,Małgorzata Rędzikowska-Mystkowska, Magdalena Augustyniak oraz Michał Bartosiak zapraszają mieszkańców ulic: 3 Maja, Dmowskiego oraz Rynek na spotkanie.
Spotkanie odbędzie się we wtorek, 15 maja o godzinie 17.30 przy siłowni plenerowej przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Dmowskiego.

autor/źródło: ralf
Tematy:
Agnieszka Korajczyk-Szyperska
Małgorzata Rędzikowska - Mystkowska
Michał Bartosiak
Magdalena Augustyniak
Spotkanie
ulica 3 Maja
ul. Dmowskiego
ul. Rynek
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
Dodaj pierwszy komentarz