InformacjeGorący temat (4000 odsłon)

Spotkanie z mieszkańcami Zalesia. Jest potrzeba częstszych spotkań [ZDJĘCIA]


W spotkaniu uczestniczyły radna Rady Powiatu Gostynińskiego Agnieszka Korajczyk-Szyperska oraz Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Małgorzata Rędzikowska-Mystkowska. Podczas rozmów z mieszkańcami zostały poruszone tematy dotyczące m.in. potrzeby modernizacji parkingu.

Mieszkańcy poza koniecznością remontu parkingu wskazywali, iż niezbędna jest budowa sieci wodociągowej, gdyż już od kilku miesięcy mają poważne problemy z jakością i ciśnieniem wody w kranach. Podjęty został także temat związany z rozbudową ROPS-u i planowanego ruchu ciężkich pojazdów, który może spowodować hałas i zniszczenie dróg. Wskazano także na potrzebę montażu dodatkowego oświetlenia na osiedlu czy usprawnienia komunikacji miejskiej.

- Gdy pan Burmistrz wyprowadził się, mamy wrażenie, że zupełnie przestano nami się interesować – wskazywał jeden z mieszkańców. Inni dodawali, że istnieje potrzeba częstszych spotkań z mieszkańcami Zalesia, gdyż mają żal do radnego Prawa i Sprawiedliwości reprezentującego ich okręg, ponieważ jak to określili, wykazuje „kompletny brak zainteresowania naszymi sprawami”.

Przedstawicielki IDG zapewniły, że wszystkie potrzeby mieszkańców zostały spisane i w najblizszym czasie rozpoczną działania tak  aby potrzeby mieszkańców ul. Zalesie zostały przynajmniej w części zaspokojone.

Tematy:ZalesieSpotkanieAgnieszka Korajczyk-SzyperskaMałgorzata Rędzikowska - Mystkowska

Sprawdź też: Paznokcie hybrydowe GostyninShoarma GostyninFotografia okolicznościowa Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


  • TERAZ BURMISTRZEM BĘDZIE PANI SZYPERSKA --GOSTYNIN POTRZEBUJE WŁASNIE TAKICH LUDZI

Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Galerie zdjęć


Spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas- Łoniewską
Spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas- Łoniewską
Spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas- Łoniewską

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij