Popularny: 8600 odsłonInformacje22 stycznia, 19:21,

Stacja Shell: Ford Focus staranował Mercedesa i uderzył w dystrybutor

Chwile grozy przeżyli dzisiaj (22 stycznia br.) klienci oraz pracownicy Stacji Shell w miejscowości Legarda.


Udostępnij 56
Mogło dojść do tragedii


Kilka minut przed godziną 10.00, samochód osobowy Ford Focus kierowany przez 18-letniego kierowcę uderzył z dużą prędkością w tył auta marki Mercedes-Benz Vito.

"W wyniku uderzenia Ford Focus uderzył w dystrybutor. a Mercedes Benz uderzył w elewację budynku stacji" - poinformował portal mł. bryg. Mariusz Ostrowski oficer prasowy KP PSP w Gostyninie. Jak dodaje - nie doszło do wycieku.

W wypadku obrażeń doznał jeden z pasażerów Ford Focus, który wymagał hospitalizacji. "Kierowca Ford Focusa był trzeźwy" - tłumaczy podkom. Dorota Słomkowska z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie.

autor/źródło: ralf / foto: KPP Gostynin

Napisz komentarz

Komentarze

Oni, 1 lutego
A mam nadzieję że prawko mi zabrali
Ja i on, 23 stycznia
A ja się pytam gdzie byli jego rodzice
Popularny: 3600 odsłonInformacje22 stycznia, 17:26,

Taneczny Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu nr 4

W dniu dzisiejszym (22 stycznia br.) maluszki z grupy 4 i 5 latków z Przedszkola nr 4 w Gostyninie zaprosiły swoje babcie i dziadków na występ z okazji ich święta. Program przygotowały panie Anna Górecka, Anita Syska oraz Dorota Kostun.


Udostępnij 71
Po występie przedszkolaki zaśpiewały dla swoich Babć i Dziadków gromkie "Sto lat!"

Na wstępie asp. Paweł Łuczak z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie uprzedził seniorów przed oszustami działającymi metodą "na wnuczka" oraz "na policjanta".

"Życzę Państwu dużo zdrowia, siły, radości, abyście Państwo tak wspaniałym wsparciem dla swoich wnucząt i dzieci" - życzyła dyrektor przedszkola Grażyna Stanisławska. Po występie przedszkolaki zaśpiewały dla swoich Babć i Dziadków gromkie "Sto lat!", wręczyły laurki oraz zaprosiły do wspólnego tańca. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie