Popularny: 2300 odsłonInformacje12 lutego, 18:13,

Stoki narciarskie w Gostyninie otwarte!

Stoki narciarskie w Gostyninie otwarte!

Klub satyryczny Balon na Hel ponownie zachęca do humoru i dystansu do otaczającej nas rzeczywistości w tych trudnych czasach

Na gostynińskich stokach narciarskich sezon trwa w najlepsze! Czynne są wyciągi orczykowe oraz wszystkie trasy zjazdowe i biegowe.Nie działa jedynie skocznia K-10, która uległa uszkodzeniu podczas zgrupowania reprezentacji Zimbabwe. Tłumy miłośników białego szaleństwa korzystają z gostynińskiej bazy sportów zimowych, a nieoficjalnie mówi się, że w weekend spodziewany jest także przyjazd pierwszego narciarza RP, pana Adriana. Mieszkańcy miasta planowali zbudować z funduszy budżetu obywatelskiego górską kolejkę linową na Ziejkowy Wierch.

Niestety w tym roku budżet został z niewiadomych przyczyn zlikwidowany, co wstrząsnęło lokalną społecznością, a także Indianami z Idaho. Wstęp na stoki jest bezpłatny, ale obowiązkowo w kasku z pomponem i ochraniaczem na brwi, gdyż prędkości rozwijane na stokach przekraczają dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym. Górale gostynińscy twierdzą, że doskonałe warunki narciarskie utrzymają się przynajmniej do połowy czerwca! Dlatego nie traćmy czasu, spotkajmy się na nartach i sankach w Gostyninie!

autor/źródło: WP

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Zyła, 23 lutego
O matko i Curko Hce misie wyć ze śmihu ...
B.W., 23 lutego
Świetnie napisany artykuł, zaraz przekaże dalej do przeczytania.
Kuba, 12 lutego
Matko, a ja już myślałem, że to prawda :D
Dodaj ogłoszenie