Informacje18 maja, 09:46,

Stopniowe zwiększanie zakresu obsługi bezpośredniej klientów Urzędu Miasta

Stopniowe zwiększanie zakresu obsługi bezpośredniej klientów Urzędu Miasta

Udostępnij 8
Gostynińscy urzędnicy w dalszym ciągu zachęcają, żeby sprawy, które nie wymagają osobistej wizyty załatwiać online, telefonicznie lub przez skrzynki podawcze

W związku z częściowym znoszeniem ograniczeń wynikających z pandemii koronawirusa, informujemy, że etapami rozszerzana będzie możliwość osobistej wizyty w urzędzie. W trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników, zadania te realizowane będą przy zachowaniu wymogów minimalizujących ryzyko zarażenia COVID-19.Od środy 13 maja br. Urząd Miasta Gostynina wznowił przyjmowanie płatności w kasie w godzinach:
 
7.30 - 13.30 (poniedziałek, środa, czwartek)
7.30 - 14.30 (wtorek)
7.30 - 12.30 (piątek)

Wejście do Urzędu Miasta od strony parkingu. Klienci przyjmowani będą pojedynczo, po uprzedniej dezynfekcji rąk. Pamiętajmy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zachowania bezpiecznej odległości od drugiej osoby.

UWAGA! W kasie Urzędu Miasta istnieje możliwość dokonywania opłat kartą płatniczą. Jest to bezpieczniejsza forma płatności, do której stosowania gorąco zachęcamy.

Od poniedziałku 18 maja Urząd Miasta Gostynina wznawia osobistą obsługę klientów. Mając na uwadze troskę o bezpieczeństwo sanitarne i zachowanie odpowiedniego dystansu między ludźmi, wprowadzimy limity – do 5 osób w budynku i w dalszym ciągu funkcjonować będzie ograniczona obsługa bezpośrednia.

Gostynińscy urzędnicy w dalszym ciągu zachęcają, żeby sprawy, które nie wymagają osobistej wizyty załatwiać online, telefonicznie lub przez skrzynki podawcze.

autor/źródło: UM Gostynin / foto: ralf

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie