Sukces Marcina Wyczałkowskiego. Nastolatek z Gostynina wicemistrzostwem Polski!
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
Uczeń Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gostyninie Marcin Wyczałkowski tytuł Wicemistrza Polski w tenisie stołowym. Zawody zostały rozegrane w Ciechanowie.
W trakcie mistrzostw nastolatek rozegrał 5 spotkań. Pierwsze trzy wygrał pewnie 3:0. Dopiero w półfinale musiał uznać wyższość zawodnika reprezentującego województwo Kujawsko-Pomorskie 0:3. W ostatnim meczu, którego stawką był srebrny medal, bez żadnych problemów wygrał z pochodzącym z województwa Lubelskiego Olszewskim 3:0.
Marcina do mistrzostw przygotował nauczyciel Marcin Nowicki.
Obejrzyj zdjęcia
autor/źródło: ralf / foto: Marcin Nowicki
Podobało Ci się? Udostępnij!
Dodaj pierwszy komentarz
Nowe ogłoszenia