Popularny: 1800 odsłonInformacje15 kwietnia, 08:03,

Świąteczne warsztaty u przedszkolaków

Jak co roku w Akademii Przedszkolaka odbyły się Wielkanocne Warsztaty, na których dzieci wraz z najbliższymi wykonywały prace plastyczne. Tegoroczną atrakcją było przygotowanie pisanek oraz świątecznej kury.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 68
Tegoroczną atrakcją było przygotowanie pisanek oraz świątecznej kury


Przedszkolaki ucieszone wizytą dorosłych wspólnie spędzili miło czas, tworząc kolorowe dekoracje na wielkanocny stół.

Z okazji nadchodzących świąt dyrekcja złożyła wszystkim życzenia Wesołego Alleluja.

autor/źródło: Akademia Przedszkola

Napisz komentarz

Popularny: 2000 odsłonInformacje15 kwietnia, 07:56,

Wielkanocny Koncert Uratowanych

W niedzielny wieczór (14 kwietnia br.) Piotr Syska zaprosił gostynińską publiczność na koncert na koncert płockiego Zespołu Uratowani. Myślą przewodnią koncertu były słowa, którymi anioł zwrócił się do kobiet przybyłych do grobu, gdzie złożono ciało Pana Jezusa: „Nie ma Go tu. Zmartwychwstał!”.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 36
Na Zamku w Gostyninie zagrał zespół z Płocka

Uratowani to zespół kilku uzdolnionych artystów tworzących chrześcijańską muzykę nurtu pop-rock-folk, składający się z absolwentów Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku.

„Ukrzyżowany Zbawiciel, spoglądający z drzewa kaźni na oprawców, nienawistny tłum i wszystkich tych, którzy towarzyszyli Mu w ostatnich godzinach Jego życia, wypowiedział znamienne słowa: Wykonało się!. Te słowa są dowodem na ostateczną rozprawę ze światem zniewolonym grzechem i pozostającym pod przekleństwem śmierci” – mówił w przerwie koncertu do zgromadzonej publiczności Piotr Syska.

W niedzielę w sali kolumnowej wystąpili: Iwona Dąbkowska, Ewelina Dzięgielewska, Weronika Witkowska, Grzegorz Urbanek, Radek Dzięgielewski, Bartek Wasiak oraz gościnnie Grzegorz Leliński.

 

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie