4600 odsłon Informacje 25 kwietnia 2017, 12:23,

Świetny start Katarzyny Pakulskiej. Drugie miejsce w MTB Cross Maraton w Górach Świętokrzyskich


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


Nasza kolarka Katarzyna Pakulska wystartowała w minioną niedzielę w MTB Cross Maratonie rozegranym w Górach Świętokrzyskich. Pomimo trudnych warunków atmosferycznych zajęła drugie miejsce w kategoriiK2 oraz drugie miejsce w kategorii Open Kobiet.



„Miało być ciężko i było mega ciężko. Warunki na trasie? Błoto, błoto, woda, ahh i jeszcze błoto. Do tego technika, mnóstwo technicznych fragmentów. Nawet płaskie odcinki były ciężkie. Do tego ta pogoda, raz słońce, a za chwilę śnieg, choć może to był nawet grad. Ale wiecie co? To było świetne ! Na takich trasach czuje się znacznie lepiej“ - relacjonuje Kasia Pakulska.

Trasę 40 km gostynińska kolarka pokonała w 2 h 52minuty.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf
Tematy: kasia pakulska

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie