Popularny: 1700 odsłonInformacje23 września, 11:35,

Świetny występ tancerzy ze Szczawina Kościelnego na międzynarodowym festiwalu

W sobotę (14 września br.) we Wrocławiu odbył się międzynarodowy festiwal tańca VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL WDSF INTERNATIONAL OPEN- STANDARD AND LATIN. Gminę Szczawin Kościelny reprezentowali Oliwia Kopeć i Mikołaj Osmolak z UKS Pasja przy Gminnym Ośrodku Kultury w Szczawinie Kościelnym.


Udostępnij 52
W rywalizacji brały udział pary z całej Europy


W rywalizacji brały udział pary z całej Europy. Oliwia i Mikołaj brali udział w kategorii DSE ChEGP Junior II LA gdzie znaleźli się w ścisłym finale rywalizacji, ostatecznie zajmując 6. miejsce. Warto wspomnieć, że Mikołaj i Oliwia to para, która pod czujnym okiem swojej trenerki Pauliny Mrówczyńskiej, wypracowała sobie prestiż należności do elity najlepszych par w naszym kraju czyli w kadrze Polski FTS.

W miniony piątek (20 września br.) młodych tancerzy można było podziwiać na Pikniku Charytatywnym dla Luizki Rutkowskiej.

autor/źródło: ralf / GOK Szczawin Kościelny

Napisz komentarz

Popularny: 3500 odsłonInformacje23 września, 10:31,

Czy Kościół w Gąbinie zaangażował się w kampanię kandydata z PiS?

To budzi oburzenie, na ogrodzeniu kościoła w Gąbinie wisi baner kandydata do Senatu z ramienia PiS Marka Martynowskiego.


Udostępnij 259
Czy to jawne wspieranie przez Kościół kandydata z PiS?

Oprócz ogrodzenia kościoła, kandydat do Senatu Marek Martynowski do swojej kampanii wykorzystuje również ogrodzenia będące w własności spółek Skarbu Państwa.

Banery Marka Martynowskiego zawisły również na ogrodzeniu przed siedzibą Energa Operator w Płocku.

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Napisz komentarz

Komentarze

Jaco, 23 września
Co w tym dziwnego? Pawlak za to wisi przed wejściem do szpitala na Winiarach w Płocku. Każdy z kandydatów dostał zgodę na umieszczenie swoich bannerów, gdzie mu po drodze było.
toja, 23 września
a komu to przeszkadza
kościelny, 23 września
Skoro kościół poleca, trzeba głosować.

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie