1600 odsłon Informacje 29 listopada 2017, 13:51,

"Trójka" zdominowała XX Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w środę odbyły się (29 listopada br.) XX Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym.



Zawody zostały rozegrane w 4 kategoriach: dziewczęta rocznik 2002-2004 oraz 2005/młodsi,  chłopcy rocznik 2002-2004 oraz 2005/młodsi. Bezapelacyjnymi zwycięzcami zawodów zostali gospodarze - wszystkie 4 pierwsze miejsca wywalczyli tenisiści SP3.
Zwycięzcy poszczególnych kategorii wezmą udział w zawodach rejonowych, które zostaną rozegrane 13 grudnia.

Wyniki:
Dziewczęta rocznik 2005/młodsze
1.  SP3 Gostynin
2. SP Solec

Chłopcy rocznik 2005/młodsi
1. SP3 Gostynin
2. SP Sanniki
3. SP Solec

Dziewczęta rocznik 2002-2004
1. SP3 Gostynin
2. SP Sanniki
3. SP Osmolin
4. SP Solec

Chłopcy rocznik 2002-2004
1. SP3 Gostynin
2. SP Sanniki
3. SP Solec

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Monika Zawrocka, 3 grudnia 2017
A po za Gostyninem , Sanikami i Solcem ktoś jeszcze startował?
Emilia, 3 grudnia 2017
Fajne są te zdjęcia i bardzo ładnie wyszły????????
Łucja, 3 grudnia 2017
Gostynin dobrze zagrał i należało się im te 1 miejsca pozdrawiam❄❄❤
Dodaj ogłoszenie