"Trójka" zdominowała XX Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym
W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w środę odbyły się (29 listopada br.) XX Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym.
Zawody zostały rozegrane w 4 kategoriach: dziewczęta rocznik 2002-2004 oraz 2005/młodsi, chłopcy rocznik 2002-2004 oraz 2005/młodsi. Bezapelacyjnymi zwycięzcami zawodów zostali gospodarze - wszystkie 4 pierwsze miejsca wywalczyli tenisiści SP3.
Zwycięzcy poszczególnych kategorii wezmą udział w zawodach rejonowych, które zostaną rozegrane 13 grudnia.
Wyniki:
Dziewczęta rocznik 2005/młodsze
1. SP3 Gostynin
2. SP Solec
Chłopcy rocznik 2005/młodsi
1. SP3 Gostynin
2. SP Sanniki
3. SP Solec
Dziewczęta rocznik 2002-2004
1. SP3 Gostynin
2. SP Sanniki
3. SP Osmolin
4. SP Solec
Chłopcy rocznik 2002-2004
1. SP3 Gostynin
2. SP Sanniki
3. SP Solec
Obejrzyj zdjęcia
Podobało Ci się? Udostępnij!