Popularny: 1100 odsłonInformacje29 listopada 2021, 07:24,

V Ogólnopolskie Halowe Zawody Wrotkarskie z okazji Mikołajek w Gminie Gostynin


Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z zawodów

W niedzielę (28 listopada br.) w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie z okazji zbliżających się Mikołajek zostały zorganizowane Halowe Zawody Wrotkarskie.



1 KONKURENCJA:

Bieg na 1 pętle w r. 2015 i mł.

1 miejsce Alicja Paźgier – UKS Zwoleń-Team / Mateusz Michalski – UKS Zwoleń-Team

2 miejsce Sonia Kotzian – ROLL SCHOOL Warszawa / Antoni Tyrajski – UKS Zwoleń-Team

3 miejsce Patryk Topoliński – KS Jastrzębie Koronowo

--------------

Bieg na 2 pęlte w r. 2013-2014

1 miejsce: Julianna Czech – ROLL4Life Poznań / Aleksander Zabłotny – UKS Zwoleń-Team

2 miejsce: Agata Rękawiecka / Milan Machała – UKS Zwoleń-Team

3 miejsce: Liliana Jaroszewska - ROLL SCHOOL Warszawa

-------------

Bieg na 3 pętle w r. 2011-2012

1 miejsce: Hanna Lisiecka / Maciej Paluch - FUNDACJA CRAZY SPORT Warszawa

2 miejsce Emilia Topolińska – KS Jastrzębie Koronowo / Igor Zalewski – WTŁ Stegny

3 miejsce: Julia Mierucka - ROLL SCHOOL Warszawa / Kajetan Dalz – ROLL4Life Poznań

-------------

Bieg na 4 pętle w r. 2009-2010

1 miejsce: Nadia Machała – UKS Zwoleń-Team / Patry Babiel - FUNDACJA CRAZY SPORT Warszawa

2 miejsce: Zuzanna Grzelecka – UKS Zwoleń-Team / Aleksander Dalz – ROLL4Life Poznań

3 miejsce: Kaja Sobiecka – UKS Zwoleń-Team / Łukasz Jaroszewski - ROLL SCHOOL Warszawa

------------

Bieg na 5 pętli w r. 2007-2008

1 miejsce: Natalia Sarzała / Michał Pawłowski – UKS Zwoleń-Team

2 miejsce: Amelia Kowalczyk / Wiktor Sobiecki – UKS Zwoleń-Team

3 miejsce: Oliwia Wrońska – UKS Orlica Duszniki Zdrój / Piotr Hypszer – UKS Zwoleń-Team

-----------

Bieg na 6 pętli w r. 2005-2006

1 miejsce: Klaudia Tyszkiewicz – UKS Zwoleń-Team

2 miejsce: Nikol Kamińska – UKS Orlica Duszniki Zdrój

3 miejsca: Amelia Hypszer – UKS Zwoleń-Team

----------

Bieg na 7 pętli w r. 2004 i starsi

1 miejsce: Anna Iwańska / Łukasz Flejszer – UKS Zwoleń-Team

2 miejsce: Paulina Przybysławska / Mariusz Michalski – UKS Zwoleń-Team

3 miejsce: Daniel Kotzian - ROLL SCHOOL Warszawa

--------------

--------------

2 KONKURENCJA:

BLADECROSS w r. 2013 i mł.

1. Aleksander Zabłotny – UKS Zwoleń-Team

2. Liliana Jaroszewska - ROLL SCHOOL Warszawa

3. Alicja Paźgier – UKS Zwoleń-Team

4. Oliwia Szymańska – UKS Zwoleń-Team

--------------

BLADECROSS w r. 2009 - 2012

1. Nadia Machała – UKS Zwoleń-Team

2. Aleksander Dalz – ROLL4Life Poznań

3. Kaja Sobiecka – UKS Zwoleń-Team

4. Wiktoria Kusa – ROLL TEAM Bydgoszcz

--------------

BLADECROSS w r. 2008 i st.

1. Wiktor Sobiecki – UKS Zwoleń-Team

2. Michał Pawłowski – UKS Zwoleń-Team

3. Klaudia Tyszkiewicz – UKS Zwoleń-Team

4. Amelia Kowalczyk – UKS Zwoleń-Team

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Przemo, 2 grudnia 2021
Profesjonalna sportowa "uczta". Brawo organizatorzy !!!!
Dodaj ogłoszenie