Popularny: 3000 odsłonInformacje19 listopada, 10:42,

Wójt składa gratulacje nowo wybranej Dyrektor SP w Emilianowie

Wójt składa gratulacje nowo wybranej Dyrektor SP w Emilianowie

W trakcie spotkania Wójt pogratulował wygrania konkursu i powierzenia stanowiska

Wójt Gminy Gostynin Edmund Zieliński spotkał się z Panią Kingą Ilską-Bylińską, która z dniem 1 grudnia 2021 r. obejmie stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Bohaterów 1 grudnia 1939 r. w Emilianowie.W trakcie spotkania Wójt pogratulował wygrania konkursu i powierzenia stanowiska, wręczył bukiet kwiatów i życzył owocnej współpracy z pracownikami, wychowankami, rodzicami i organem prowadzącym oraz wszelkiej pomyślności, wiele zapału, sił, energii i satysfakcji z realizacji zawodowych zamierzeń, a także spełnienia osobistych planów.

O wynikach konkursu na stanowisko dyrektora SP w Emilianowie pisaliśmy tutaj: Konkurs rozstrzygnięty. Poznaliśmy nowego dyrektora SP w Emilianowie

autor/źródło: UG Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Rodzic2, 4 dni temu
Wszystkim przeszkadza że Pani Kozłowska nie odeszła ze szkoły na dobre. Przypomin że jest ona nauczycielem i ma prawo żeby zostać na tym stanowisku. Wiem inni ostrzą sobie zęby na jej godzin. Nie mów o godności do Rodzica 1.
Widz, 22 listopada
Popieram Rodzica 1, szkoda tylko dzieci i rodziców. Bo to co wyprawiała kadra pedagogiczna, to nie powinno mieć miejsca.
Rodzic1, 22 listopada
Tej szkole już od dawna były potrzebne zmiany. Każdy będzie lepszy od byłej pani dyrektor,która nie potrafi odejść z godnością.
Dodaj ogłoszenie