Informacje12 lutego, 11:00,

W Kutnie rozbrzmiały utwory Motorhead10 lutego w CENTRUM TEATRU MUZYKI I TAŃCA w Kutnie przy ulicy TEATRALNEJ 1 odbył się wyjątkowy koncert. Wystąpił ORGASMATRON - TRIBUTE TO LEMMY & MOTÖRHEAD w składzie, którego występują tacy znani muzycy jak TITUS (ACID DRINKERS) - gitara basowa i wokal, WOJCIECH HOFFMANN (TURBO) - gitara czy MACIEJ JAHNZ (FLAPJACK).Przed ORGASMATRON wystąpiła łódzka formacja TENEBRIS w składzie której na gitarze i wokalu udziela się PRZEMYSŁAW SZYMANIAK "SIMON" (były basista PANDEMONIUM) wykonujący eclectic post death metal.

Ciekawostką historyczną jest to, że TOMASZ PUKACKI "TITUS" odbywał służbę wojskową na Sklęczkach w latach 1987-1988 i pogrywał sobie muzycznie tam z MARKIEM BŁASZCZYKIEM "CINKCIARZEM" (R.I.P.) oraz GRZEGORZEM ŁUKASIEWICZEM. Po 36 latach doszło do spotkania TITUSA oraz GRZEGORZA!!! Koncert prowadził MACIEK KIERZKOWSKI.

Organizatorami koncertu byli : ANTI-VIOLENT AGENCY MAREK I KINGA KURNATOWSCY, KUTNOWSKI DOM KULTURY, STOWARZYSZENIE KUTNOWSKA KUŹNIA KULTURY ORAZ AGNIESZKA BREGIER 

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Marek Kurnatowski / foto: Tomasz Skuza

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie