2300 odsłonInformacje26 czerwca 2021, 22:04,

W ostatniej kolejce A-klasy Zorza Szczawin pokonała Błyskawicę Lucień

Sobotnie spotkanie było pożegnalnym meczem w barwach Zorzy Adama Sarzały, popularnego "Mutka". Nie zabrakło wzruszeń oraz łez.

W sobotę (26 czerwca br.) została rozegrana ostatnia, zaległa 14. kolejka płockiej A-klasy. Drużyna Zorzy Szczawin Kościelny na własnym boisku pokonała Błyskawicę Lucień 4:0.

Bramki dla szczawińskiego zespołu zdobyli: Adrian Stępień (19 i 42 minuta), Kamil Józwik (60 minuta) oraz Hubert Jankowski (80 minuta).

Dzięki wygranej Zorza miała szansę na zajęcie drugiego miejsca w tabeli, promowanego awansem do ligi okręgowej, jednak zwycięstwo w równoległym spotkaniu Startu Proboszczowice zepchnęło szczawinian na trzecią lokatę.

Sobotnie spotkanie było pożegnalnym meczem w barwach Zorzy Adama Sarzały, W podziękowaniu za lata gry, przy zejściu popularnego "Mutka" z boiska koledzy z klubu zrobili szpaler. Nie zabrakło wzruszeń oraz łez.