Popularny: 600 odsłonInformacje19 lutego,

Walentynkowy turniej ping-ponga w Nowym Duninowie. UKS ALFA w czołówce

W środę (14 lutego br.) w Nowym Duninowie odbył się I Walentynkowy Turniej Tenisa Stołowego pod honorowym patronatem Wójta Gminy Mirosława Krysiaka. Organizatorem turnieju był Gminny Uczniowski Klub Sportowy „FALA” Nowy Duninów.

Przewiń w dół aby czytać dalejW zawodach wystartowały najmłodsze dzieci w kategorii skrzat oraz żak. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy sekcji tenisa stołowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „ALFA” Gostynin.

W kategorii skrzatów 2 miejsce zajął Szymon Jędrzejewski natomiast jego kolega Filip Grzybowski uplasował się na 3 miejscu.

W kategorii żaków 4 miejsce zajął Mikołaj Antonowicz, 5 miejsce Franciszek Brzozowski, 6 miejsce Piotr Farys.

Lepsze miejsca w tej kategorii wiekowej zajęły dziewczynki: 2 miejsce Antonina Osmolak, 3 miejsce Małgorzata Cichońska. Gratulujemy!!!


Napisz komentarz

Popularny: 800 odsłonInformacje18 lutego,

Mazur lepszy od Pelikana. Genialna bramka z przewrotki

Mazur lepszy od Pelikana. Genialna bramka z przewrotki

W drugiej grze kontrolnej w ramach przygotowań do IV Ligi Mazowieckiej Gr. Północnej seniorzy Mazura sprawdzili swoją formę w meczu kontrolnym w Łowiczu z rezerwami III-ligowego Pelikana.

Przewiń w dół aby czytać dalej


Mazur wygrał 2:0 i było to pierwsze zwycięstwo podopiecznych trenera Waldemara Figurskiego. Sam mecz po pierwszych minutach, w których było dużo strat i niedokładnych podań i strat, ułożył się po myśli Mazura w 39 minucie. Wtedy po rzucie rożnym górną piłkę w pole karnym zagrał Rafał Wilamowski a przepięknym strzałem piłkarskimi nożycami, czyli przewrotką, bramkarza rywali pokonał napastnik Jakub Kustra.

Mazur wynik spotkania kontrolnego na 2:0 ustalił w 58 minucie. Tutaj z bardzo dobrej strony pokazała się dwójka juniorów Mazura. Mateusz Ostrowski podał prostopadle do Eryka Przybylskiego a napastnik Mazura precyzyjnym strzałem trafił do siatki w sytuacji sam na sam.

Gospodarze – Pelikan II Łowicz występujący w rozgrywkach IV Ligi Łódzkiej kilkukrotnie stwarzał sobie sytuacje strzeleckie, rywale Mazura często strzelali z dystansu, jednak obrona Mazura spisywała się tego dnia bez zarzutu.

Kolejna gra kontrolna w czwartek, 22 lutego z GKS Baruchowo (Kujawsko-Pomorska Liga Okręgowa). Dokładny termin i miejsce podane zostaną na stronie klubowej.

Pelikan II Łowicz – Mazur Gostynin 0:2

Bramki: 39' Jakub Kustra, 58' Eryk Przybylski

Mazur rozpoczął w składzie: Hubert Borowy – Jarosław Kułaga, Piotr Stępniak, Damian Skumórski, Łukasz Kiełbasa – Eryk Przybylski, Konrad Popławski, Michał Matecki, Rafał Wilamowski – Damian Surmak, Jakub Kustra; trener: Waldemar Figurski

Zagrali także: Adrian Rak, Bartosz Tomczak, Piotr Dutkiewicz, Bartosz Dutkiewicz, Patryk Matusiak, Mateusz Ostrowski


Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Dodaj ogłoszenie