Popularny: 3300 odsłonInformacje7 listopada 2018, 15:49,

Wiaty przystankowe będą poprawione


Udostępnij
Tak też można...

Dzień po montażu wiat przystankowych na terenie Gostynina, otrzymaliśmy już do naszej redakcji zdjęcia pokazujące „fuszerkę” przy ich montażu. W najbliższym czasie wszystko zostanie poprawione – zapewnia Urząd Miasta.Wczoraj, tj. we wtorek, 6 listopada zamontowano pięć wiat. Stanęły one m.in. na ulicach Wojska Polskiego, Alei Popiełuszki i Targowej. Zadanie przywiezienia i montażu wykonała zewnętrzna firma, stąd widać jeszcze niedociągnięcia, jak w przypadku Alei Popiełuszki, gdzie na jednej z wiat przystankowych w środku stoi... kosz na śmieci.

Od pracowników robót publicznych Urzędu Miasta Gostynina usłyszeliśmy, że najbliższych dniach niedociągłości zostaną usunięte m.in. teren pod wiatami będzie wykostkowany, a kosze przestawione w odpowiednie miejsca.

Zadanie montażu wiat przystankowych zostało wpisane do budżetu na wniosek radnych Inicjatywy dla Gostynina podczas dobiegającej do końca kadencji Rady Miasta.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Piotr Mrówka
Tematy:wiaty

Napisz komentarz

Komentarze

Podróżująca., 9 listopada 2018
Proszę również pamiętać o przystanku przy ul.Kutnowskiej (dawne Elgo) tam też jest przystanek dość popularny i na otwartej przestrzeni, bardzo się przyda.
Dodaj ogłoszenie