Popularny: 4400 odsłonInformacje12 kwietnia 2018, 11:26,

Wiemy kto zagra na tegorocznym Jarmarku św. Jakuba

Wiemy kto zagra na tegorocznym Jarmarku św. Jakuba

Pod koniec lipca odbędzie się już 4. edycja imprezy miejskiej Jarmark św. Jakuba. Na wczorajszym (11 kwietnia br.) posiedzeniu Komisji Edukacji Kultury i Sportu, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie Aleksandra Milczarek uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie planów gostynińskiej imprezy.
W programie Jarmarku znajdą się koncerty 3 artystów. Pierwszego dnia zagrają zespół Bracia oraz zespół Taraka. "Jest to zespół folkowy, który swoją specyfiką przypomina zespół Enej, natomiast jest z zupełnie innej półki cenowej. Stąd też taka decyzja" - tłumaczyła Aleksandra Milczarek.

Drugiego dnia planowany jest koncert laureatki programu  "The Voice od Poland" Marty Gałuszewskiej.

Podobnie jak w latach ubiegłych, w ramach tegorocznego Jarmarku odbędzie się rekonstrukcja Hołdu Ruskiego.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Julita, 11 lipca 2018
Z roku narok coraz gorzej .
gostynianin, 16 czerwca 2018
po co nam taka rozrywka dla gawiedzi wszelkiej, lepiej zorganizować dwie pielgrzymki, miejsc na terenie powiatu jak widać jest wiele, obecność urzędników urzędu miasta i prezesów spółek miejskich bez konkursów obowiązkowa jak za komuny w dniu 1-go maja
syrek, 3 maja 2018
zaproście Sławomira, będzie duża widownia - od młodego do starego.
Popularny: 1100 odsłonInformacje12 kwietnia 2018, 10:28,

Jest szansa na utworzenie Strefy Kibica (areny wspólnego kibicowania) w Gostyninie

Jest szansa na utworzenie Strefy Kibica (areny wspólnego kibicowania) w Gostyninie

Udało się! Mieszkańcy Gostynina będą mogli wspólnie kibicować naszym piłkarzom na tegorocznych Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej. Przypomnijmy, że do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Inicjatywa dla Gostynina złożyła propozycję projektu utworzenia Strefy Kibica, który jednak został odrzucony przez Burmistrza.Propozycja projektu IdG do Budżetu Obywatelskiego 2018

Z podobnym wnioskiem pod koniec marca br. w imieniu stowarzyszenia IdG do Rady Miejskiej wystąpiła Agnieszka Korajczyk-Szyperska. I o to dzieje się! Wszyscy kibice piłki nożnej będą mogli wspólnie kibicować Robertowi Lewandowskiemu i reprezentacji na zamkowym dziedzińcu.

Jak czytamy na profilu Gostynińskiego Zamku - na zamkowym dziedzińcu planowane jest utworzenie specjalnej areny z dużym ekranem, dobrym dźwiękiem, miejscami siedzącymi i strefą gastronomiczną.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie