Popularny: 4300 odsłon Informacje 12 kwietnia 2018, 11:26,

Wiemy kto zagra na tegorocznym Jarmarku św. Jakuba

Pod koniec lipca odbędzie się już 4. edycja imprezy miejskiej Jarmark św. Jakuba. Na wczorajszym (11 kwietnia br.) posiedzeniu Komisji Edukacji Kultury i Sportu, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie Aleksandra Milczarek uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie planów gostynińskiej imprezy.

Przewiń w dół aby czytać dalejW programie Jarmarku znajdą się koncerty 3 artystów. Pierwszego dnia zagrają zespół Bracia oraz zespół Taraka. "Jest to zespół folkowy, który swoją specyfiką przypomina zespół Enej, natomiast jest z zupełnie innej półki cenowej. Stąd też taka decyzja" - tłumaczyła Aleksandra Milczarek.

Drugiego dnia planowany jest koncert laureatki programu  "The Voice od Poland" Marty Gałuszewskiej.

Podobnie jak w latach ubiegłych, w ramach tegorocznego Jarmarku odbędzie się rekonstrukcja Hołdu Ruskiego.


Napisz komentarz

Komentarze

Julita, 11 lipca 2018
Z roku narok coraz gorzej .
gostynianin, 16 czerwca 2018
po co nam taka rozrywka dla gawiedzi wszelkiej, lepiej zorganizować dwie pielgrzymki, miejsc na terenie powiatu jak widać jest wiele, obecność urzędników urzędu miasta i prezesów spółek miejskich bez konkursów obowiązkowa jak za komuny w dniu 1-go maja
syrek, 3 maja 2018
zaproście Sławomira, będzie duża widownia - od młodego do starego.
Popularny: 1000 odsłon Informacje 12 kwietnia 2018, 10:28,

Jest szansa na utworzenie Strefy Kibica (areny wspólnego kibicowania) w Gostyninie

Udało się! Mieszkańcy Gostynina będą mogli wspólnie kibicować naszym piłkarzom na tegorocznych Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej. Przypomnijmy, że do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Inicjatywa dla Gostynina złożyła propozycję projektu utworzenia Strefy Kibica, który jednak został odrzucony przez Burmistrza.

Przewiń w dół aby czytać dalej


Propozycja projektu IdG do Budżetu Obywatelskiego 2018

Z podobnym wnioskiem pod koniec marca br. w imieniu stowarzyszenia IdG do Rady Miejskiej wystąpiła Agnieszka Korajczyk-Szyperska. I o to dzieje się! Wszyscy kibice piłki nożnej będą mogli wspólnie kibicować Robertowi Lewandowskiemu i reprezentacji na zamkowym dziedzińcu.

Jak czytamy na profilu Gostynińskiego Zamku - na zamkowym dziedzińcu planowane jest utworzenie specjalnej areny z dużym ekranem, dobrym dźwiękiem, miejscami siedzącymi i strefą gastronomiczną.


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie